fbpx

Manipulacja Wiadomości TVP. Tomasz Grodzki bezpodstawnie atakowany.


Subksrybuj nas na Google News

Tomasz Grodzki kolejny raz atakowany w Telewizji Polskiej. TVP wypuściła kolejny materiał w wydaniu “Wiadomości” na temat Marszałka Senatu jaki rzekomo miałby zaszkodzić jego pozycji i postawić go w złym świetle. Wszystko za sprawą tajemniczego świadka, do którego dotarli dziennikarze “Gazety Polskiej”, która podaje się za niezależne wydawnictwo a z drugiej strony ewidentnie sprzyja władzy. W tym artykule opiszemy wszystkie manipulacje jakie zauważyliśmy podczas oglądania tej kopaliny.

Cały materiał opiera się na anonimowych świadkach i ich ustnych wypowiedziach bez podania konkretnych i udokumentowanych dowodów. Ani razu w materiale nie powiedziano wprost, że marszałek Grodzki zażądał pieniędzy, tylko “w szpitalu powiedziano, że trzeba dać pieniądze” albo “zaniosłem kopertę z pieniędzmi” – jest to próba lawirowania między przepisami aby uniknąć pozwu a w domyśle oczywiście słuchacz ma to wszystko połączyć z Grodzkim.

Atak TVP info na mamę Krzysztofa Brejzy. Kapiszon nie wypalił.

“Grodzki nie odpuścił matce jak ojciec umierał” tak Marszałka Senatu wspomina nowy świadek w tzw. “aferze kopertowej” z jego relacji wynika, że Tomasz Grodzki dwukrotnie wziął pieniądze od ciężko chorego pacjenta. W sumie 1000 złotych

Komentują Wiadomości TVP
Pan Przemysław, który podaje się za świadka przypomniał sobie o sprawie 24 lata później.

Za pierwszym razem to był rok 1996. Ojciec chory na nowotwór. Ojciec już nie żyje. W szpitalu powiedziano, że powinien wpłacić jakieś pieniądze na szpital. Zasugerowano mu taką wartość: od 500 złotych do 1000 złotych.

Świadek – Pan Przemysław

Nawet ojcu nie zapisał żadnych lekarstw. Potem żył jeszcze około dwóch tygodni, ale Pan Grodzki nie odpuścił matce tej płatności za tę wizytę, która w ogóle wydaje się wygórowana. 300 złotych za wizytę

Świadek – Pan Przemysław

Wszyscy świadkowie pojawili się dopiero jak Grodzki został marszałkiem Senatu, który odmówił teczki ministra zdrowia w rządzie PiS.

Wstajemy z kolan – ciąg dalszy. Ambasador USA mówi że TVP kłamie, a KE prosi premiera o rzetelnie informowanie społeczeństwa.

Idąc tym tokiem myślenia równie dobrze w TV może wypowiedzieć się ,,Pan Janusz” który powie że w 19xx roku Pan Andrzej Duda zabierał mu kanapki w szkole i ciągnął za włosy.

Tomasz Grodzki od listopada 2019r atakowany przez TVP

Jak można zauważyć po przekazani 2 miliardów propaganda weszła na poziom ekstremalny.

Głównym przekazem Wiadomości TVP są informacje prorządowe i antyopozycyjne. Od dłuższego czasu notowane są tylko i wyłącznie wpadki, które mają na celu sprzyjać władzy. Nie ma w tym żadnego subiektywizmu. Aż 28 razy od listopada ubiegłego roku TVP atakowała Tomasza Grodzkiego. I aż strach pomyśleć, że ta sama ekipa chce za chwilę przeprowadzić wybory korespondencyjne.

Kadra TVP coraz lepiej wykształcona. Wicedyrektor TAI zdał maturę. Średnia płaca dyrektora to 21,8 tys zł.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polak
Polak
4 lat temu

Kolejna niemiecka gazetka mówi nam że 10 świadków to żaden dowód