fbpx

Marszałek Terlecki w psychiatryku


4 comments, 6
Subksrybuj nas na Google News

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki przez trzy miesiące przebywał na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu w Kobierzynie. Trafił tam po próbie podpalenia mieszkania muzyka Piotra Marka – podaje portal Wieści24.pl

Sprawę opisał dr Bogusław Tracz. W zaprószeniu ognia za pomocą zapalonej gazety, od której zajął się kosz na śmieci, miała mu pomagać Olga Ostrowska – Kora (późniejsza wokalistka słynnego Maanamu). Terlecki po latach przekonywał, że pożar wybuchł przypadkiem, od niedopałka.

Śledczy uznał, że sprawa jest na tyle błaha, iż nie wymaga wszczęcia postępowania karnego. Jednak przyszły wicemarszałek Sejmu trafił do aresztu, a przesłuchujących go funkcjonariuszy interesowały głównie narkotyki.

„Po miesiącu został skierowany na trzymiesięczną obserwację psychiatryczną do szpitala w Kobierzynie. – Szczęśliwie trafił pod opiekę dr Noemi Madejskiej, przyjaznej wszelkiego rodzaju odmieńcom i outsiderom – dodaje Tracz. O zwolnienie Terleckiego zabiegało wiele osób, m.in. ks. Adam Boniecki” – opisuje historię „Rzeczpospolita”.

Źródło: Rzeczpospolita, wiesci24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
12
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
31
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ann
Ann
3 miesięcy temu

Za krótko go trzymali. Przydałoby się powtórzyć badanie

Darek
Darek
2 miesięcy temu

Właściwe miejsce dla tego ćpuna

Cdn
Cdn
1 miesiąc temu

A kto normalny tym krajem kieruje jak nie ćpun to wariat, jak nie wariat to kłamcą jak nie kłamcą to szpicel, jak nie szpicel to nawiedzony Antek. Cała masa cwaniaków i przygłupów

Jaśko
Jaśko
29 dni temu

Trzeba koniecznie zabukować go tam na stałe.