fbpx

Mazurek zgasiła nakręconego Kowalskiego. “Kompromis zamiast weta – na tym nam zależy”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Janusz Kowalski z PiS-u to wieki orędownik veta na arenie międzynarodowej. Odkąd pojawiła się możliwość, że Polska będzie chciała postawić na swoim Kowalski jest w każdych mediach, każdego dnia. Powtarza w nich jak mantrę, jak bardzo potrzebna jest ta niezgoda z Unią, powołując się wciąż na te same argumenty. Nawet dziś po wczorajszej wizycie Orbana, Kowalski postanowił “wyskoczyć z lodówki” wszystkim obserwującym go na Twitterze. Dziś rano nie wytrzymała nawet Beata Mazurek, która wskazała Kowalskiemu, “na czym zależy” obozowi władzy PiS.

VETO jest jedynym i koniecznym rozwiązaniem, by uchronić Europę przed bezprawiem, a Polskę przed utratą części suwerenności. – napisał podkręcony Kowalski na Twitterze.

Beata Mazurek zbulwersowała się i w opozycji do Kowalskiego przypomniała mu na czym w tym momencie zależy rządowi. Kowalski musi czuć smutek, ponieważ słowa Mazurek zwiastują kompromis, którego poseł bardzo nie chce.

Kompromis zamiast weta na tym nam zależy – odpisała w krótkich. żargonowych słowach – Mazurek.

Ta krótka wymiana zdań pomiędzy ludźmi z tego obozu, wskazuje, co najmniej dwugłos. Dla Polski – słowa Mazurek są dobrym sygnałem na przyszłość, co nie zmienia faktu, że to PiS znowu wywołał wojnę na szczycie, wypuścił swoich bulterierów, którzy od rana do wieczora “szczekali” w każdych mediach. Jak to się skończy? Czy PiS zawetuje budżet powiązany z praworządnością? Co o tym sądzicie?

Reagujcie, komentujcie i udostępniajcie! 😉

Czytaj także: Giertych wali w PiS! “Witamy w ZSRR…”

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments