fbpx

Media narodowe insynuują korzystanie z promptera przez Trzaskowskiego. Prawda jest zupełnie inna. To Duda znowu czytał z promptera.


591
Subksrybuj nas na Google News

Wczoraj odbyły się dwie debaty niezależne od siebie debaty. W mediach narodowych pojawiły się zdjęcia Rafała Trzaskowskiego zerkającego na podłogę. Andrzej Duda został już kilka razy nakryty na czytaniu z promptera, więc Trzaskowskiemu na siłę próbuje się przypisywać to samo.

To nie był prompter tylko zegar

To zdjęcie już jest hitem, czytamy w jednym z portali narodowych. Widać na nim Rafała Trzaskowskiego zerkającego w kierunku podłogi.

Cytowana jest jedna z internautek podpisująca się Joanna 12909958 Prompter Trzaskowski, nawet na ułożone przez siebie pytania musi mieć napisaną odpowiedź, Małgośka mówią mi.

Wystarczyło tylko kilka minut poświecić na to aby zweryfikować te szokujące informacje i przekonać się, że był to zegar odmierzający czas na odpowiedzi.

To Andrzej duda wspomagał się prompterem

Na zdjęciach poniżej dokładnie widać zamontowane w ścianach w specjalnie zaprojektowanych otworach monitory wyświetlające tekst.

Zastanawiające jest to że pytania miały być zadawane spontanicznie przez przypadkowych mieszkańców Końskiego. Tekst na monitory musiał być przygotowywany wcześniej, aby wgrać go do systemu. To skąd prezydent wiedział co ma odpowiedzieć jak teoretycznie miał nie znać pytań?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

591

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments