fbpx

Mejza zaszantażował schorowanego posła Platformy? Tomczyk ujawnia, Ajchler zaprzecza


1 Udostępnienie

Cezary Tomczyk w programie “Onet rano” ujawnił, że minister Łukasz Mejza miał przekonywać byłego polityka PO Zbigniewa Ajchlera, aby ten – w zamian za udział w eksperymentalnym badaniu – dołączył do klubu PiS, lub jako poseł niezrzeszony głosował wraz z partią rządzącą.

 – Zbigniew Ajchler był szantażowany, że jeśli nie dołączy do PiS, to nie będzie leczony na Parkinsona. Wprowadzającym Ajchlera w ten świat był poseł Mejza – mówił w “Onet Rano” Tomczyk.

Zbigniew Ajchler

– Mówię o tym pierwszy. Przy wielu świadkach rozmawiałem o tym z posłem Ajchlerem. On widział się z Mejzą, który gwarantował mu leczenie na Parkinsona, jeśli dołączy do PiS lub zostanie posłem niezrzeszonym wspierającym PiS – stwierdził poseł Koalicji Obywatelskiej. – To jest układ, który Ajchlerowi zaproponował osobiście Mejza – dodał.

Super Ekspress postanowił zapytać o sprawę bezpośrednio posła Ajchlera

 Przed chwilą przeczytałem ten wywiad. Na prawdę ciężko znaleźć mi słowa, by opisać, co czuję… Jestem zdenerwowany, zdziwiony… taka sytuacja nie miała miejsca. Posłowi albo pomyliły się osoby, albo terminy, albo czasy, nie wiem… To, co poseł Tomczyk powiedział dziś rano to całkowita nieprawda. Napiszę wniosek do komisji etyki poselskiej na pana Tomczyka, bo tak nie może być, by poseł mówił kłamstwa w tak ważnych, osobistych sprawach. To kpina!

Łukasz Mejza

Ajchler dodał też: – To, jak głosuję, to moja osobista, indywidualna decyzja i ani Łukasz Mejza, ani nikt inny nie miał na to wpływu. Siedem lat walczyłem o ten zabieg (na chorobę Parkinsona), absolutnie dementuję informacje, jakoby tym zabiegiem miano mnie szantażować – mówię to z całą mocą i powagą. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments