fbpx

“Miej wy*ebane, a będzie Ci dane”. Andrzej Duda: Lubię to!


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda od jakiegoś czasu ma konto na Instragramie, które miało być w założeniu “mniej oficjalne”. Niestety okazuje się, że prezydent chyba nie czyta postów, które lajkuje.

Duda regularnie lajkuje zdjęcia niektórych osób publicznych. Ostatnio polajkował wpis Edyty Pazury, żony Cezarego. Post, wartościowy w swym wydźwięku, dotyczy “lukrowanej” rzeczywistości Instagrama i problemów, z jakimi Edyta Pazura borykała się jako matka. Przypomnijmy, że celebrytka w listopadzie ubiegłego roku ujawniła, że zmaga się z depresją.

– To był jeden z gorszych momentów w moim życiu, a gdy przyznałam się publicznie, że nie poradziłam sobie sama ze sobą, było chyba jeszcze gorzej. Posągowa i niczym niezniszczalna wizja mnie samej runęła i zaczęłam długi proces godzenia się, że nie jestem z żelaza i że każdy ma granice, których przekroczenie bywa katastrofalne w skutkach dla naszego zdrowia i umysłu – napisała Pazura na Instagramie.

Andrzej Duda chyba nie doczytał, jak post się kończy. Otóż Edyta Pazura zmieniła nastawienie do świata, gdy dotarła do niej prosta prawda: “Miej wy*ebane, a będzie ci dane”: Założyłam kolorowe okulary, a moim życiowym motto, zgodnie z tym co mówiłam w pierwszym podcaście, który nagrałam z Czarem jest: “Miej wyj…, a będzie Ci dane” – konkluduje celebrytka.

Prezydencki lajk dumnie widnieje pod prawdą życiową opisaną przez Edytę. Prezydent też wychodzi z takiego założenia?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments