fbpx

Morawiecki nakazał budowanie hali dla ciał, przy “Narodowym”. “Sytuacja coraz bardziej napięta”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Założyciel ruchu Ludzie Przeciw Myśliwym i Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich, Rafał Gaweł opublikował na Facebooku przerażające fakty. “PREMIER KAZAŁ BUDOWAĆ MAGAZYNY DO PRZECHOWYWANIA TRUPÓW” – zatytułował post Gaweł.

“Dzisiaj w nocy na polecenie premiera Morawieckiego w Polsce rozpoczęto budowę 17 magazynów na zwłoki osób umierających na infekcję wywoływaną przez koronawirusa. Największa trupiarnia właśnie w tej chwili powstaje przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Magazyny mają tu zmieścić nawet kilka tysięcy zwłok jednocześnie. Zamiast ogłosić wiosną stan wyjątkowy, testować obywateli i przygotowywać służbę zdrowia do drugiej fali – Polski rząd bawił się w wojny ideologiczne, organizację wyborów i zmiany ministrów na stanowiskach.”

Zamiast na służbę zdrowia miliardy poszły na TVP, Radio Maryja i na wybory Sasina! Teraz przestępcy z PiS będą sobie mogli dopisać tysiące trupów do swoich rozliczeń wyborczych. Mam nadzieję, że w przyszłości odpowiedzą za to co zrobili z naszym krajem przed Trybunałem Stanu”.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=725291128069447&id=168129753785590


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments