fbpx

Morawiecki nakręcił film o sobie. Niczym Luke Skywalker “przyczynił się do upadku imperium zła”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Premier Mateusz Morawiecki słynie z tego, że w czasie swoich wystąpień lubi wszystko dobrze zaplanować i wzbogacić odpowiednią oprawą. Tym razem rządzący zafundowali nam coś więcej. Spot reklamowy o Mateuszu Morawieckim. Film sfinansowany jest ze środków publicznych, ale bohaterem filmu nie jest Polska, tylko właśnie sam premier.

Jego imię to Mateusz Morawiecki !! Brzmi dumnie.

Już jako 11-latek, walczył o niepodległość i obalał imperium zła. W efekcie ocalił Polskę. Film nie dokumentuje tych heroicznych bojów, jakie toczył premier. Musimy uwierzyć na słowo, ale przecież nie tak dawno jeden z biskupów porównał premiera do świętego Mateusza dbającego o dobro naszych obywateli. W związku z tym nikt nie będzie nawet śmiał kwestionować jego zasług.

W dalszej części filmu dowiadujemy się, jaką to drogę krzyżową przygotowali komuniści. Nim skończył 19 lat był wielokrotnie porywany, aresztowany i bity przez SB. Przeciwstawił się prześladowcom i przyczynił do upadku >>imperium zła<<”, a teraz jest “światowym przywódcą”. 

https://youtu.be/DARVcyt_Z70

Megalomania Morawieckich

Mateusz Morawiecki syn Kornela Morawieckiego działacza Solidarności Walczącej, której zasług w obalaniu komunizmu trudni się doszukać, miał 13 lat w momencie ogłoszenia stanu wojennego. Nawet naukowcy z obsadzonego przez PiS IPNu nie mogą nic znaleźć o działalności podziemnej Mateusza Morawieckiego. Wszystkiego, czego można się doszukać to jakieś przekazy rodzinne. Solidarność Walcząca według najbardziej optymistycznych źródeł liczyła około 2 tys członków, podczas gdy Solidarność Wałęsy dobijała do 10 milionów.

“Jako nastolatek Mateusz brał udział w demonstracjach. Był na marginesie działalności ojca od 11.- 12. roku życia, bo to było podejście Kornela. Gdy spotykał się ze swoim środowiskiem w domu w Pęgowie, to nie było tak, że wyganiał dzieci i kobiety do kuchni (…).” – twierdzi historyk Dr Łukasz Kamiński, b. prezes IPN.

Jeżeli rola Mateusza była marginalna, a także organizacja Kornela Morawieckiego nie miała większego znaczenia, to sumując nic do nic, dopowiedzcie sobie sami państwo w komentarzach.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments