fbpx

Morawiecki nie kłamie! “Od 2015r. mamy do czynienia ze złotymi latami polskiej kultury”


Subksrybuj nas na Google News

Panie Premierze to prawda ! Film tylko nie mów nikomu obejrzało już 22 mln ludzi. Kler pobił rekordy frekwencji kinowej. Szykuje się następny hit “Polityka” Patryka Vegi. To wszytko dzięki ekipie rządzącej PIS, nie da się ukryć. Z jednym wyjątkiem na Pietrzaka tłumów nie widać, ale o tym dalej.

Wakacje to znakomity okres dla kultury. Frekwencja w teatrach, filharmoniach i kinach od 2015 roku bije rekordy. Nie tylko Warszawa czy Katowice, ale też Płock, Bielsko Biała czy Gorzów Wielkopolski pokazują, że mamy do czynienia ze złotymi latami polskiej kultury.

Dlaczego w okresie takich kokosów Teatr Narodowy w lipcu i sierpniu jest nieczynny ?

To my Panu odpowiadamy. Panie Premierze, nie wiemy jak dawno temu był Pan w teatrze, ale większość teatrów i filharmonii państwowych w wakacje nie pracuje. To taka kasta jak nauczyciele. Natomiast zgadza się, że teatry prywatne są oblegane. Tylko repertuar jaki tam jest gramy zapewne nie spodobał by się Panu Ministrowi i przewodniej roli partii PiS. Właśnie dlatego bilety tam są sprzedawane nawet na kilka miesięcy naprzód.

Tylko na biednego Pietrzaka nikt nie chce chodzić.

Pisaliśmy w Pietrzak ma żal, że go nie chcą. „Co to za wolna Polska” Komentarze internautów, lepsze od tekstów Pietrzaka.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments