1.1k

Zaległa zapłata.

Spłaty 140 tys. złotych długu od jego partii Kornela Morawieckiego, ojca premiera domaga się Janusz Kulesza. To przedsiębiorca, który wyremontował siedzibę Wolnych i Solidarnych przy ul. Wiejskiej w Warszawie.

Jak ujawnił Onet, mimo wykonanej pracy, Kulesza nie otrzymał wynagrodzenia. Gdy sąd nakazał spłatę wynagrodzenia, komornik odkrył, że na koncie partii Morawieckiego jest zaledwie 57 złotych.

4 czerwca sąd ma zająć się odwołaniem Morawieckiego, który twierdzi, że protokół odbioru prac remontowych, który odbierał osobiście, podpisał „wskutek błędu”. Z kolei przedsiębiorca o całej sprawie zawiadomił prokuraturę – jego zdaniem już w momencie zlecenia remontu, Morawiecki nie miał zamiaru mu zapłacić.

Jak ujawnił Kulesza spłatę długu partii Morawieckiego zaoferował mu Maciej Wyszoczarski, dyrektor z PKO BP, związany z Mateuszem Morawieckim. Miał zasugerować przekazanie pieniędzy „pod stołem”. Wyszoczarski bronił czytaj dalej

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.1k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów