fbpx

“Na pewno wkłada ci paluszki. Podnieca cię to?”, “Lubisz wytrysk tatusia na swojej cipce?” – takie pytania w konfesjonale miał zadawać 9-latce ksiądz Andrzej M.


4 comments, 4.7k Udostępnienia
Pexels
Subksrybuj nas na Google News

“Lubisz wytrysk tatusia na swojej cipce?” takie pytania zadaje ksiądz Andrzej M w czasie spowiedzi przy kofesjonale w jednym z kościołow w Gorlicach.

O sprawie pisał już kilkukrotnie portal Gorlice24.pl, jednak dopiero artykuł w Gazecie wyborczej nagłośnił sprawę na cała Polskę. Aż dziwne że nikt z prokuratury nie wypowiada się na ten temat. Sprawa opisywana była już w październiku 2018 roku i maju 2019 roku.

Tym razem dziennikarz Gazety wyborczej Marcin Wójcik opisuje kolejne świadectwa dziś dorosłych osób, które oskarżają gorlickiego duchownego o molestowanie. 

Reporter “Dużego Formatu” dotarł do kilku osób, które oskarżają księdza Andrzej M. Wszyscy opowiadają, że sprośne pytania zazwyczaj padały w konfesjonale, ale też zdarzało się, że duchowny sadzał sobie dzieci na kolanach tak, by wyczuwały jego erekcję,

Relacje byłych ministrantów i dzieci, które kapłan spowiadał, są wstrząsające. Jedną z dziewczynek tuż po pierwszej komunii (dziś 37-letnią kobietę) duchowny miał w konfesjonale wypytywać m.in. o “wytrysk tatusia na cipce”.

Na pewno wkłada ci paluszki. Podnieca cię to?”, “Lubisz wytrysk tatusia na swojej cipce?” – takie pytania w konfesjonale miał zadawać 9-latce ksiądz Andrzej M. 

Marcin Wójcik spotkał się z oskarżanym duchownym. Ks. Andrzej M. urodził się 1939 w Rzegocinie, par. Wielopole Skrzyńskie. Od 1962 r. jest duchownym (święcenia przyjął w Tarnowie). Pracował jako wikariusz w Staszkówce (1962-1964), Rzepienniku Biskupim (1964-1966), parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu (1966-1974). Był proboszczem w Zalasowej (1974-1983) i parafii św. Andrzeja Boboli (od 1983 r.). Od 2009 r. przebywa na emeryturze.

W pierwszy piątek miesiąca (28 lutego) Kościół katolicki modlił się za ofiary księży – pedofilii. Parafia w Gorlicach, gdzie mieszka ks. Andrzej M.- jak wynika ze strony internetowej – nie wzięła udziału w akcji modlitewnej za grzech pedofilii.

Źródło – Artykuł z Gorlice24.pl

Jarosław Rozpłochowski jrozplochowski@gorlice24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 4.7k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
34
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tyle w temacie
tyle w temacie
4 lat temu

parafia gorlice to parafia pisowska czyli propedofilska,tam z ochotą oddają włąsne córki zboczeńcom bo tak każe proboszcz i pis.

xyz
xyz
Odpowiedź do  tyle w temacie
3 lat temu

co ? parafia w Gorlicach na Malopolsce?

Luklinski /Spine Specialist
Luklinski /Spine Specialist
4 lat temu

Obciac mu jaja,temy CHUJOWI PEDOFILOWI , OSZUSCIE ,PIERDOLONEMU kk .Ja BYM temu CHUJOWI TAK wpierdolil i wykastrowel na ZYWO..SKURWYSYN OSZUST,religia to SYFIILIS..!

Anna
Anna
3 lat temu

Co z chory łeb to pisał?