fbpx

Na spotkaniach wyborczych PiS nie można zabierać głosu. Przekonał się o tym Pan Mariusz ze Starachowic.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] P [/boombox_dropcap]

an Mariusz, któremu niedawno zmarł ojciec, chciał zabrać głos w sprawie zlikwidowanej Polsko-Amerykańskiej kliniki Serca. W tym celu udał się na spotkanie z Agatą Wojtyszek Wojewodą Świętokrzyskim.

Pan Mariusz przybył na spotkanie wyborcze Agaty Wojtyszek, która staruje z listy PiS na siódmym miejscu. Nie było to wielkie spotkanie, Około 50 osób w tym pracownicy urzędu i około 10 reporterów. Relację wideo z tego spotkania umieścił na facebooku jeden z lokalnych portali – Starachowice-Net.pl

Pan Mariusz na spotkanie wziął fotografię zmarłego miesiąc temu na serce swojego ojca. To w związku z przyczyna jego śmierci chciał zadać pytanie Pani Agacie dlaczego zlikwidowano Klinikę Serca w Starachowicach.

Powiew dobrej zmiany w Wielkiej Brytanii? Hugh Grant “Odpie___l się”. Nie wytrzymał i obraził premiera Johnsona.

Kiedy Próbował zabrać głos, podeszło do niego dwóch mężczyzn jak się potem okazało mąż i syn Pani Wojewody i w dość brutalny sposób wyrzuciło go z tłumu.

– Poszedłem na to spotkanie, żeby porozmawiać z panią wojewodą, dlaczego zlikwidowano Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca w Starachowicach. Ale nie dopuszczono mnie do głosu – opowiada „Wyborczej” pan Mariusz.

Od 12:52 zaczęła się akcja wyprowadzania Pana Mariusza

Następnie jak opisuje wyborcza.pl – mężczyzna został ukarany mandatem za zakłócanie ładu i porządku społecznego. Pani Agata Wojtyszek częstą uczestniczka pielgrzymek do ojca Rydzyka nie wykazała się nawet odrobiną empatii dla cierpiącego mężczyzny z powodu śmiecie jego najbliższej osoby. Tak władza PiS słucha obywateli.

Rybactwo i Morze w Toruniu za 120 tys. na Pikniku Rodzinym Radia Maryja

Likwidacja Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca

Ustawa o sieci szpitali którą wprowadził PiS, o której wiemy już że narobiła potężnych szkód w służbie zdrowia, spowodowała równie likwidację i tej Kliniki. Narodowy Fundusz Zdrowia nie przydłużył umowy z tą placówką.

Mieszkańcy próbowali wielokrotnie zadać pytanie Wojewodzie czyli najważniejszemu reprezentantowi rządu, dlaczego dochodzi do takiej sytuacji. Pani Wojewoda przestraszyła się ludzi i zabarykadowała się w urzędzie.

M.Ogórek krytykuje B.Budkę, ale spojrzymy jak ona “zaprezentowała” swoją bieliznę na rocznicy smoleńskiej.

Wojewoda bała się pacjentów i pracowników Kliniki Serca. Ochrona zamknęła urząd.

Pod urzędem protestowali również tracący pracę pracownicy kliniki, oraz pacjenci. Podczas tego protestu doszło do niespotykanej sytuacji. Ochrona urzędu pozamykała wszystkie wejścia. W następstwie tego nawet interesanci nie mogli wejść do urzędu załatwić swojej sprawy.

– W związku z odbywającym się zgromadzeniem zostały zapewnione wszelkie warunki bezpieczeństwa. W takiej sytuacji, gdy osoby protestujące chciały wtargnąć do urzędu, został on na jakiś czas zamknięty – tak argumentowała tą decyzję rzeczniczka wojewody Diana Głownia. 

Kombinat Trolli TVP- Siedlce przywitały ekipę TVP która, na pomoc wezwała Policję.

Żródła : Facebook Dtarachowice-Net.pl , Gazeta Wyborcza.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments