fbpx

Najnowszy sondaż potwierdza trend wzrostowy Trzaskowskiego


3 comments, 6.5k
Subksrybuj nas na Google News

Portal StanPolityki.pl przygotował najnowszy sondaż. odliczanie do wyborów wystartowało. Walka o urząd prezydenta jest coraz bardziej zacięta i coraz bardziej ostra. Trzaskowski utrzymuje trend wzrostowy. Największe poparcie dla uzyskał by o dziwo na pomorzu, a nie w mazowieckim.

Wczoraj odbyły się dwie para debaty, których sondaże jeszcze mogą nie uwzględniać. Eksperci i internauci w większości zgadzają się, że ten zdalny pojedynek przy niesamowitym wspomaganiu mediów publicznych wygrał jednak Trzaskowski. Pada również wynik 20 do 0, ponieważ u kandydata KO zaproszonych było 20 niezależnych dziennikarzy, również tych z dobrej zmiany. U Dudy natomiast, była to ustawka i jak spostrzegli internauci Andrzej Duda miał przygotowane wcześniej odpowiedzi, które odczytywał z promptera.

Sondaż. Wybory prezydenckie 2020. StanPolityki: Trzaskowski wygrywa z Dudą i przewaga się powiększa.

Według wyborczego sondażu, w ostatnich dniach zyskuje Rafał Trzaskowski. Według portalu StanPolityki.pl, Trzaskowski może liczyć na 51,06 proc. głosów. Z kolei na Andrzeja Dudę zagłosuje 48,94 proc. Polaków. Tym samym różnica między kandydatami przez weekend wzrosła do 2,12 p.p.

Zgodnie z naszym modelem – czytamy na stanpolityki.pl, szanse Rafała Trzaskowskiego na zwycięstwo w II turze wzrosły do 89,10%, a jego poparcie waha się między 49,14% a 52,94%.

11 Województw dla Trzaskowskiego

Dokładna analiza przeprowadzonego badania z podziałem na województwa pokazuje że Trzaskowski na największe poparcie może liczyć o dziwo na pomorzu (63,54%),

w województwie zachodniopomorskim (61,54%) i lubuskim (61,17%).

Na poparcie powyżej 70% Andrzej Duda może liczyć w województwie podkarpackim (71,76%). Zdecydowaną przewagę nad swoim kontrkandydatem uzyskuje on również w województwie lubelskim (66,64%), świętokrzyskim (64,53%) i na Podlasiu (61,65%).

Więcej szczegółowych analiz na stanpolityki.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 6.5k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
31
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nax
Nax
1 rok temu
  1. To prognoza a nie sondaż.
  2. Pracownia ta prognozowała zwycięstwo KO nad PiS w wyborach europejskich.

i tyle w temacie

wyborca świadomy
wyborca świadomy
1 rok temu

W piątek GieWu wystrzeli sondażem 101% dla TRZA[s]KO[ws]KI[ego] 🙂

bodo
bodo
1 rok temu

SUPER!!!!!!!!!!!