Nawet islamski Iran tak daleko się nie posunął !!! Państwo PIS państwem tortur-“Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur” Felieton Albina


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Przedstawiciele Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur”, prawnicy, określili wiele działań polskiej policji jak “mające znamiona tortur”. Międzynarodowe organizacje humanitarne, a także ONZ dość jednoznacznie określają, jakie działania władz, służb, są torturami lub “mają znamiona tortur”.

Można je ogólnie określić jako te które wywołują traumę lub uraz psychiczny, a więc rozbieranie do naga pod pozorem rewizji, sposób zatrzymania metodą “rzucania na twarz”. Oczywiście te metody są dopuszczalne, ale tylko w ściśle określonych sytuacjach, niezbędnych dla zachowania bezpieczeństwa, gdzie “strata” jest mniejsza niż “korzyść”, np rewizja osobista na lotniskach, czy “rzucenie na twarz” groźnego przestępcy. W takich przypadkach osoby wobec których stosuje się te metody, są do tego niejako “przygotowane”.

Nagłe wykręcenie rąk do tyłu i rzucenie na twarz młodego człowieka, nigdy nie zatrzymywanego, nie mającego żadnych “kontaktów przestępczych”, wywołuje u takiego człowieka uraz psychiczny, a to już ma znamiona tortur, czy “rozbieraj się do naga i kucaj”…to uderzenie w godność człowieka i również ma znamiona tortur, dlatego wszystko to jest zawarte w przepisach, są stosowne procedury i “zabezpieczenia” , które niestety, ale nagminnie są łamane, przez państwo PIS.

Dzisiaj PIS, orzeczeniem pseudoTK, zafundował Polkom..ale przecież też Polakom kolejną, uznawaną za jedną z najobrzydliwszych, najhaniebniejszych tortur…patrzenie rodzica na śmierć własnego dziecka.
Wiemy, że w różnych totalitaryzmach czymś takim szantażowano rodziców, czy nawet karano, uznając, że jest to kara dla nich dotkliwsza niż śmierć.
Oprawcy zmuszając rodzica do patrzenia na śmierć własnego dziecka, często już nie musieli robić nic więcej. Takie przeżycie bywało, że skutkowało nawet odebraniem sobie samemu życia przez rodzica, nie widzącego więcej sensu życia dla siebie.

Teraz “prawo” PIS będzie zmuszało polskie kobiety do rodzenia dzieci niezdolnych do życia i patrzenia na ich śmierć. Czy można sobie wyobrazić większą torturę dla rodzica?
Nawet islamski Iran tak daleko się nie posunął !!!
Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments