fbpx

Nie wierzą zawiadowcy Morawieckiemu, że przywróci połączenia PKP z Kostrzynem. Akcja “Skazani Na Busa” trwa nadal.


Subksrybuj nas na Google News

– Tak długo jak nie będziemy mieć absolutnej pewności, że spółki nadzorowane przez PKP podjęły odpowiednie działania, będziemy kontynuować prace przygotowawcze do zapewnienia taboru dla uczestników festiwalu Pol’and’Rock – mówi Onetowi pomorski marszałek, komentując jedną z ostatnich obietnic premiera Morawieckiego.

Trwa akcja samorządów, które na własna rękę chcą zorganizować przyjazd uczestników na festiwal Jerzego Owsiaka. Festiwale są organizowane co roku od 25 lat w ramach podziękowania dla woluntariuszy zbierających datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Coraz więcej województw decyduje się na udostępnienie pociągów.

14 czerwca 2019 roku dowiedzieliśmy się, że województwo zachodniopomorskie zdecydowało się udostępnić przewoźniki, które będą relacji Koszalin – Kostrzyn i Kostrzyn – Kołobrzeg. Teraz Monika Wielichowska, posłanka na Sejm RP, na koncie na Twitterze opublikowała dokument, który przesłała Cezaremu Przybylskiemu, marszałkowi województwa dolnośląskiemu. Polityk opatrzyła post podpisem:

Marszałkowie kilku województw pomogą młodym ludziom dojechać pociągami na @PolAndRockFest do #Kostrzyn. Hej, @PrzybylskiCez dołączy pan jako marszałek i pomoże uczestnikom z #DolnyŚląsk bezpiecznie dojechać na Festiwal? Czy będzie się pan bał #PIS ? Pytam także oficjalnie!

Skazani na busa z Antyradiem trwa nadal.

Antyradio w porozumieniu z Jurkiem Owsiakiem kompletuje skład dwóch autokarów dla uczestników festiwalu. Przyjmują również zgłoszenia od osób prywatnych, które chciałyby pomóc przetransportować gości.

Zobacz terminy daty , kto i kiedy będzie grał ? Przypominamy że sam impreza nie jest biletowana, wstęp za FREE


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments