202 Udostępnienia
P

ortal 24tp.pl doniosło własnie o sukcesie 28 tysięcy osób, które podpisało się pod petycją przeciwko organizacji sylwestra pod Wielką Krokwią

Witold Kozłowski, jeden z młodych organizatorów protestu przeciwko organizacji sylwestra pod Wielką Krokwią, nie kryje radości z decyzji TVP.

– Jestem bardzo zadowolony, nie spodziewałem się, że uda się zmienić lokalizację sylwestra i że przyczyni się do tego nasz protest. Gdy organizowaliśmy demonstrację myślałem, że to takie rzucanie się z motyką na słońce. Okazuje się jednak, że można coś zmienić – mówi Tygodnikowi Witold Kozłowski po decyzji TVP o tym, że tegoroczny koncert sylwestrowy odbędzie się tak jak w zeszłym roku na Równi Krupowej.

A zapowiadało się niemiło, fala hejtu lała sie w TVP

Protesty trwały pod petycja podpisało się 28 tys osób

protest wielka krokwia

Źródło ; Portal http://24tp.pl/n/62929 ; Facebook ; Twitter

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

202 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów