fbpx

Niedziałająca elektrownia wciąż zatrudnia pisowskich działaczy. “Dojenie to wasze podstawowe zajęcie”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Elektrownia, która nie zarządza niczym poza ścierniskiem w Ostrołęce zatrudniła nowego członka zarządu – relacjonuje poseł Szczerba podczas debaty nad obniżeniem rachunków za prąd

W sejmie trwają parce na rozwiązaniami które mają obniżyć ceny prądu. Była premier Beata Szydło zapewniała, że elektrownia w Ostrołęce powstanie. Jej zapowiedzi kosztowały do tej pory dwa miliardy złotych. Eksperci od samego początku tej inwestycji twierdzili, że są to pieniadze wyrzucone w błoto. Raport Najwyższej Izby Kontroli to potwierdził. Poseł Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka złożył w tej sprawie doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. W jego ocenie mogli dopuścić się go m.in. premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jacek Sasin, premier Orlenu Daniel Obajtek, czy szef MSWiA Mariusz Kamiński.

Nie przeszkadza to w zatrudnianiu kolejnych działaczy związanych z Pisem, aby przez te parę dni kiedy Morawiecki pełni jeszcze funkcje premiera mogli wyciągać pieniadze z państwowych spółek.

Jest takie ściernisko w Ostrołęce gdzie zburzono dwie wierze Kaczyńskiego – w tym miejscu poseł Szczerba nawiązał do wyburzenia dwóch ogromnych 100 metrowych kominów. Z tej inwestycji co najwyżej odzyskano gruz pod budowę dróg.

Szanowni Państwo, po co było im te półtorej miesiąca? – tu parlamentarzysta ma na myśli również działania prezydenta Dudy aby jak najdłużej odwlec powołanie nowego rządu.

Otóż 28 listopada elektrownia Ostrołęka która nie zarządza niczym poza ścierniskiem w Ostrołęce zatrudniła nowego członka zarządu. Tomasz Jan Siwak, od was. – poseł wymienia to nazwisko kierując wzrok w stronę sali gdzie zasiadają posłowie PiS

ale również zatrudniła dwa dni temu członkinie rady nadzorczej. Anna Bieniek, od was jakaś pełnomocniczka PiSu chyba w Radzyminie. Dokładnie sprawdźcie – wymienia dalej poseł Koalicji Obywatelskiej

Poseł przypomniał, że “elektrownia” ma już zarząd w którym zasiadają również osoby związane z PiS. Podkreślił że wszystkie bezprawne działania będą poddane rozliczeniom.

Cały czas doicie, dojenie to wasze podstawowe zajęcie ale ono niedługo się skończy, już w poniedziałek. Do widzenia – w ten sposób poseł podsumował udział pisowskich działaczy na rzecz obniżania rachunków za energię w Polsce.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments