fbpx

Nieudany zamach na życie Krystyny Pawłowicz. Sprawca na wolności


2 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Sędzina Trybunału Julii Przyłębskiej Krystyna Pawłowicz twierdzi, że w trakcie wakacyjnego pobytu nad polskim morzem miało dojść do niebezpiecznej sytuacji. Przekazała w mediach społecznościowych, że została zaatakowana i konieczna była interwencja funkcjonariuszy SOP. Wszystko przez antypolską opozycję, która według “niezależnej” sędziny, szczuje na nią od rana do wieczora.

Pawłowicz w mediach społecznościowych relacjonowała swój wyjazd nad Bałtyk. Sędzia TK poinformowała m.in. o tym, że odpoczywała w Juracie, Władysławowie, a także na Helu.

“Obstawa, oprócz zadań z ochrony, zajmowała się wożeniem pani sędzi oraz noszeniem jej bagaży” – wskazano na łamach dziennika.

Co więcej, tabloid zaznaczył, że sędzina Trybunału Konstytucyjnego “nie widzi niczego złego w tym, że na prywatny urlop wyjechała z oficerami SOP, opłacanymi z państwowej kasy”.

Pawłowicz o ataku

Do publikacji “Faktu” odniosła się w mediach społecznościowych Krystyna Pawłowicz, która stwierdziła na początku wpisu na Twitterze, że dziennik cechuje się “antypolskim” działaniem.

W swoich wpisie poinformowała, że w trakcie swojego pobytu na Helu została zaatakowana. Pawłowicz podkreśliła, że uniknęła fizycznego ataku tylko dzięki funkcjonariuszom SOP. Była posłanka PiS musiała się zmierzyć z agresją słowną.

Do doniesień “Faktu” odniósł się rzecznik prasowy SOP. – Informujemy, że SOP realizuje zadania określone ustawą z 8 grudnia 2017 r. o Służbie Ochrony Państwa (Dz.U. z 2021 r. poz. 575, z późn. zm.). Artykuł 3 pkt 1 tej ustawy określa osoby objęte ochroną, natomiast artykuł 63 pkt 1 zapewnia ochronę form i metod zadań realizowanych przez SOP – przekazał podpułkownik Bogusław Piórkowski.

źródło: wp.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
37
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczyński i Pawłowicz to dziad i baba w onucach
Kaczyński i Pawłowicz to dziad i baba w onucach
1 rok temu

Ot wybrała sobie zawód baba. A że wredna i pyskata do ludzi i bezkarna to całkiem naturalne że plują na jej widok. Co mnie już nie dziwi wredny dziadyga kaczyński lubi takie brzydkie babsztyle co widać na wielu zdjęciach jaki jest szczęśliwy w jej towarzystwie. To taki sam cham jak ta tłusta torba tłuszczu.

Chmurka
Chmurka
1 rok temu

Nie wierzę tej kobiecie,to kłamczucha za nasze podatki z resztą jak cały PiS