fbpx

Niewinny żarcik, czy święto kłamstwa? Adam Mazguła


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Żartu z kłamstwa już nie świętuję. Nie propaguję zamachu na prawdę.

Pierwszego kwietnia był dniem niewinnego kłamstewka. Odkąd jednak rządzi PiS, a szczególnie Morawiecki, kłamstwo propagandowe stało się bronią codzienną PiS-u w walce z Konstytucją RP i demokracją, z naszą niepodległością, wolnością i sojuszami.

Dokładnie tak, jak u Putina. To już nie jest zabawa, a zorganizowany zamach na prawdę.

Tak prima aprilis, obchodzony w wielu krajach świata dzień żartu stał się u nas świętem symbolem partii okupującej Polskę.

Nie świętuję, nie propaguję zamachu na prawdę!

Jednak wszystkim zwolennikom Zjednoczonej Prawicy, którzy zawodowo uczynili z kłamstwa i oszustwa oręż propagandy partyjnej, składam wyrazy mojej pogardy i smutnego zażenowania.

Ten dzień kłamstwa stał się próbą castingów kandydatów do PiS i wielkim świętem M. Morawieckiego, który posługuje się kłamstwem jak indyjski fakir gwoździami i ogniem. To święto jego rządu specjalistów od manipulacji i propagandy.

Na pierwszej linii świętujących jest szukający prawdy prezes, mała laseczka sejmowa i cała plejada ich zawodowych łgarzy. 1. kwietnia, to święto telewizji Kurskiego i bogatej listy mediów związanych z Kaczyńskim. To oni oraz ich specjaliści aparatu propagandy, wizerunku politycznego, manipulacji propagandowej, …uczynili kłamstwo sposobem na życie i sukcesy zawodowe.

Dzisiaj z okazji święta powinni przyjmować kwiaty tacy naukowcy jak doktor nauk wojskowych od wykorzystania więziennictwa w lotnictwie sił zbrojnych w systemie bezpieczeństwa państwa — Patryk Jaki. Świętować powinno wielu mu podobnych doktorów i profesorów, których prawdziwy wysyp totalny odnotowujemy w ostatnich siedmiu latach.

Pasy mistrzowskie powinni nosić łgarze Ziobry, Sasina, Terleckiego, Szydło…

Święto kłamstwa historycznego reprezentuje bogaty w dotacje i wpływy IPN.

Dzisiaj zamiast wina mszalnego, szampany powinna nalewać znaczna część biskupów i księży katolickich związanych z pedofilią w kościele oraz wizerunkiem biednych apostołów. Osobną klasę mistrzowską tworzą nowi oligarchowie PiS-u, jak D. Obajtek, czy T. Rydzyk.

Długa jest PiS-lista kłamców, oszustów, zawodowych graczy, zwykłych kanalii i fałszywych krzykaczy. Radość z kłamstewka dziś ma wymiar taki, że prawdę nam kradną PiS-owskie pętaki.

Prezes szuka prawdy już miesięcy wiele, na wiecach, konwencjach i nawet w kościele. Jednak nie zabawy cel niewinnie hojny, kłamstwem nas prowadzi do wewnętrznej wojny.

Adam Mazguła


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
6
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tales from the Crypt
Tales from the Crypt
11 miesięcy temu

Prima aprilis stało się codziennością pod patronatem PIS ale jest to o tyle smutne święto, że żarty PIS dawno przestały być śmieszne. Obecne święto traci swój blask, on ma nową symbolikę tłumy w maseczkach u których nawet uśmiech stał się cenzurowany. Pozytywny element ludzkich relacji, okazywania radości i szczęścia stał się obiektem dyskryminacji i ataków najwyższych instytucji państwowych. Nie trzeba tu żadnych wyjaśnień i usprawiedliwień. Prima aprilis to tylko kolejny przykład zepsucia przez rząd czegoś co ma w tradycji Polskiej dobre korzenie. W TV pisowskiej propagandy oczywiście celebrowanie zimnego Lecha. Panowie z PISu to nie święto zmarłych coś wam się… Czytaj więcej »