fbpx

Chcą nam ograniczyć dostęp do testów na Covid-19! Makabryczny plan Niedzielskiego


10
Subksrybuj nas na Google News

Adam Niedzielski zapisał się w historii naszego kraju jako najbardziej nieudolny i niekompetentny minister po 2 wojnie światowej. Polska śrubuje europejski rekord nadliczbowych zgonów, jesteśmy najgorsi w całej Unii pod tym względem. Okazuje się, że to nie koniec złych wieści. Pod pozorem usprawnienia systemu i odciążenia lekarzy, Ministerstwo Zdrowia chce “pokonać” pandemię kreatywną księgowością, uniemożliwiając skuteczną diagnostykę!

Zbij termometr, nie będzie gorączki

“Wprowadzamy nową ścieżkę testowania na obecność koronawirusa. Chcemy, by w obliczu trzeciej fali dostępność do tego badania była powszechna” – w taki sposób Niedzielski zachęcał dziś do wypełniania formularza na stronie ministerstwa. Do tej pory skierowaniami zajmowali się lekarze pierwszego kontaktu. Z ciekawości sprawdziłem jak to działa w praktyce. Zaznaczając, że byłem w kontakcie z osobą chorą, mam kaszel i gorączkę, bez żadnych chorób współistniejących, algorytm odrzuca możliwość skierowania na test! Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, że ktokolwiek mógł wpaść na tak szatański pomysł! Szajka z Nowogrodzkiej najwyraźniej doszła do wniosku, że jedyną koncepcją na pokonanie pandemii będzie drastyczne ograniczenie diagnostyki.

Niestety nie jest to pierwszy raz w ich wykonaniu. Podobny numer zrobiono we wrześniu. Wtedy skierowanie na badanie wymagało 4 objawów jednocześnie. Sama gorączka i kaszel nie wystarczały. Robiliśmy oszałamiającą liczbę 12, 13 tysięcy testów dziennie. 4 objawy jednocześnie ma mniej niż 5% ludzkiej populacji. Efekt? Miesiąc później straciliśmy całkowicie kontrolę nad pandemią, a śmiertelność wzrosła o 100% r/r. Ta lekcja nie nauczyła niczego decydentów, dalej idą w tym kierunku. Na papierze będzie to jakoś wyglądać, ale w praktyce oznacza to kolejne dramaty tysięcy Polaków! Najbardziej makabryczne w tym wszystkim jest to, iż politycy PiS oficjalnie lansują się jako “obrońcy życia”. Każdy kto ma trochę oleju w głowie może sam ocenić, ile to ma wspólnego z rzeczywistością. Dopóki rządowa propaganda dotyczyła głównie polityki, można było ją traktować w kategoriach neostalinowskiego odfrunięcia. Przestało być śmiesznie, gdy nieudolność obozu władzy doprowadziła do największej katastrofy demograficznej od niepamiętnych czasów. Perspektywy są przerażające.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
9
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments