fbpx

Nowe nagranie Dudy – hitem! Nie zachęca do szczepień na koronawirusa, a do oceny debaty kontrowersyjnych “ekspertów”.


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Prezydent Andrzej Duda jest dziś w radosnym nastroju, pełny wigoru i zaangażowania w swoje niezłomne działanie w imieniu Polaków. Postanowił nagrać filmik w związku z tematem szczepień. W dobie błagań specjalistów, by przekonywać siebie nawzajem do szczepień Prezydent Polski wciąż nie ma zdania na ten temat. Mimo, że w pierwszych słowach zaznacza, że dostaje mnóstwo pytań, jaki ma stosunek do szczepień, ostatecznie nie ustosunkowuje się. Zaprasza na debatę specjalistów, stawiając w jednym szeregu Horbana, Pinkasa i prof. Simona, po czym kończy swoje “wystąpionko”.

Kiedy szczepienia…

Andrzej Duda poinformował, że zaprosił pana ministra zdrowia Adama Niedzielskiego do Pałacu Prezydenckiego, by porozmawiać o możliwości zaszczepienia się w naszym kraju. Przede wszystkim Duda głowi się, kiedy będzie możliwość powszechnych szczepień. Pokreślił, że Niedzielski przekonuje go, że jeszcze w tym miesiącu Europejska Akademia Medyczna powinna podjąć decyzję na temat dopuszczalności szczepionki firmy Pfiser na europejskim rynku medycznym. Potem od razu będzie można szczepić polskich obywateli.

Prezydent “będzie się uczył”

Duda zaznacza, że mamy dzisiaj dużo kontrowersji związanych z głosami, czy szczepić się, czy się nie szczepić? Czy ta szczepionka jest bezpieczna, kto powinien być szczepiony w pierwszej kolejności?

Prezydent Andrzej jako głowa państwa tego nie wie, dlatego właśnie zaprosił ekspertów: pana Andrzeja Horbana, Pinkasa i prof. Krzysztofa Simona. Prezydent chce wyjaśniać wszystko to, co najbardziej dziś troska polskich obywateli.

Prof. Simon przedrze się przez machinę propagandy?

Pierwszy Polak zachęca do obejrzenia tej debaty, która ma zostać zamieszczona na stronie Kancelarii Prezydenta jeszcze dziś wieczorem. Problem w tym, że każdy z zaproszonych przez Dudę ekspertów jest z innej bajki. Powstają obawy, że w związku z tym nagranie z debaty zostanie skutecznie “obrobione”, by promować swój odrębny polityczny przekaz, a pomijać obiektywne zdania prof. Simona. Duda przecież już podczas kampanii wyborczej deklarował, że się nie szczepi, “bo nie”. Co teraz wymyślą nasi włodarze? Czy głos prof. Simona jest w stanie przebić się przez gąszcz pis-owskich pseudo-speców?

https://twitter.com/EdkaJoanna/status/1337430064422674437

Donald Tusk w programie Fakty po Faktach na pytanie prowadzącej, czy jak będzie taka możliwość – zaszczepi się. – Oczywiście! – odpowiedział jednoznacznie były premier.

Przekazujcie dalej, komentujcie i reagujcie!

Czytaj także: Marszałek Gosiewska do Jachiry: “Boże, co za ku*wa!” [VIDEO]

źródło: twiter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dziwne
dziwne
3 lat temu

ziarno niepewności zasiane przez prezydenta………….