fbpx

O policjancie który zabił 21-latka “on miał fioła na punkcie małolatów-lubił ich tresować” mówią anonimowi policjanci.


8 comments, 2.3k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
Z

bigniew Stonoga zaangażowany w wyjaśnienie sprawy zastrzelenia 21-latka przez policjanta w Koninie, ujawnił kolejne informacje. Dziś spotkał sie z ojcem oraz adwokatami rodziny śmiertelnie postrzelonego mężczyzny

Dosłownie godzin temu pisaliśmy o policjancie, który oddał strzał. Bardzo prawdopodobne, że był przepracowany i pełnił dwie służby pod rząd bez przerwy. Miał wypracowanych kilkaset nadgodzin. Czy w takim razie nie panował nad swoimi emocjami i z zimną krwią zabił chłopaka ?

Policjant który zastrzelił chłopca w Koninie był przepracowany, miał kilkaset nadgodzin, pełnił służbę po służbie.

Jak informowaliśmy ojciec zabitego 21-latka został bez jakiejkolwiek pomocy psychologicznej. Policja nie informuje go o przebiegu śledztwa. Twierdzi, że jego syn nie miał problemów i nie był do tej pory karany. Z informacji przekazanych pełnomocnikom rodziny, zeznań świadka oraz nagrania wideo wynika, że w kierunku 21-latka padł tylko jeden strzał. – Nie było strzału ostrzegawczego, który zgodnie z przepisami powinien paść – powiedział drugi z pełnomocników. Strzał padł w pobliżu placu zabaw dla dzieci.

Najnowsza wiadomość:
Do momentu oddania strzału, Adam nie miał niczego w ręku.
Potwierdza to zapis monitoringu.Prokuratura jest w posiadaniu rejestratora który zabezpieczono mimo, że wcześniej policja zabezpieczyła nagranie z zajścia.
Ja się pytam:PiSowcy! Ziobro !!!gdzie są zarzuty dla zabójcy.

Informacja nr 2 od grupy policjantów:” panie Zbyszku on miał fioła na punkcie małolatów-lubił ich tresować”

Nie było też”woreczka z zawartością białego proszku” blisko zwłok ujawniono zwitek papieru z białą zawartością.Nie ma żadnych dowodów ze papierek miał przy sobie ZAMORDOWANY Adaś.

Łowca pedofilów znów w akcji! Stonoga demaskuje kolejnego pedofila w sutannie

“To jest największa gospodarcza afera w Polsce” – Pis zgarnął 0,5 mld euro Stonoga ujawnia kolejne dokumenty.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

8 comments, 2.3k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
7
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
janusz
janusz
4 lat temu

skoro młody takim aniołem był …to dlaczego uciekał …coś mnie ten artykuł do końca nie przekonuje

Agata
Agata
Odpowiedź do  janusz
4 lat temu

Mnie też nie przekonuje ten artykuł, dopiero monitoring policja zabezpieczyła a wszyscy już wszystko wiedzą. Dla 21 latka koledzy w wieku 15 lat, nic nie zrobił a uciekał, koledzy policjanci negatywnie wypowiadają się na temat kolegi policjanta. Dlaczego policjant był sam, bez drugiego policjanta. Trzeba poczekać na późniejsze informacje.

Zbyszek
Zbyszek
Odpowiedź do  janusz
4 lat temu

Pytam po co policjant nosi pistolet? Jeżeli zachodzą okoliczności użycia winien to zrobić. Dziś rozczulanie się nad postrzelonym czy zastrzelonym jest niedorzecznością. Nikt z zimną krwią do nikogo nie strzela a tym bardziej policjant. Chcemy porządku to należy pewne sprawy uregulować tak aby papuga nie miał szans szukania dziury w całym.

x15
x15
Odpowiedź do  Zbyszek
4 lat temu

Dlatego zwykła policja nie powinna nosić broni. Dopiero kiedy pojawi się niebezpieczny przestępca zagrażający życiu ludzi powinni wezwać przez radio wyspecjalizowane posiłki z bronią. Sytuacje, kiedy policja w sensowny sposób użyła broni są bardzo rzadkie. W UK tak jest i radzą sobie.

Obserwator
Obserwator
4 lat temu

Hmmm… typowa socjotechnika, czy zauważyliście ze na końcu jest napisane imię denata … Adaś . Nie Adam, nie zastrzelony, nie denat …tylko Adaś. To tak jak w telewizyjnej reklamie o głodujących dzieciach w Afryce – używa sie imienia aby wydobyć z oglądającego współczucie do konkretnej osoby bo to dociera do ludzi a nie jakies ogólnikowe sformułowanie. A tak dodatkowo – ucieka to ma cos na sumieniu, niewinny stałby grzecznie podczas legitymowania. Prawo w Polsce jest do dupy !!! Policjant za zastrzelenie uciekającego do paki na 25 lat za zabójstwo a pijany kierowca bez prawa jazdy ktory wjeżdża w przystanek autobusowy,… Czytaj więcej »

Syn Polonistki
Syn Polonistki
Odpowiedź do  Obserwator
4 lat temu

Masz całkowitą rację Adaś który sprzedawał narkotyki 15 lat kom, sam bym chujowi nogi z dupy powyrywał

x15
x15
Odpowiedź do  Syn Polonistki
4 lat temu

Skąd wiesz, że nie jest to linia obrony policjanta? Nożyczki już zniknęły. Woreczek zamienił się w papierek. Gdyby nie monitoring pewnie nigdy sprawiedliwości nie stało by się za dość. Teraz jest szansa.

Syn polonistki
Syn polonistki
4 lat temu

Błagam Poprawcie ten błąd Nie pisze się pod rząd tylko z rzędu
Dzieci w podstawówce się tego uczą “nie pisz pod rząd bo zrobisz błąd, błąd pisz z rzędu nie zrobisz błędu”