fbpx

Obrzydliwy atak Kukiza na marszałka Grodzkiego


Subksrybuj nas na Google News

Machina PiS ruszyła z atakiem na marszałka Tomasza Grodzkiego, który wygłosił orędzie do ukraińskich parlamentarzystów, w którym przeprasza, że Polska zasila budżet Putina nie wprowadzając realnych sankcji na Kreml. Paweł Kukiz, poplecznik Jarosława Kaczyńskiego postanowił obrzydliwie uderzyć w marszałka senatu.

Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda „piąta kolumna” to ma okazję zobaczyć – tak lider Kukiz‘15 Paweł Kukiz odniósł się do wystąpienia marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego skierowanego do ukraińskiego parlamentu.

– Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda „piąta kolumna” to ma okazję zobaczyć. Na załączonym obrazku.…Powinien ożenić się z Ochojską. I adoptować Lisa. I byłaby rodzina na medal. Medal Bohatera Związku Radzieckiego – napisał Kukiz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość 1
Gość 1
2 lat temu

Faktycznie gorzała niszczy szare komórki. “Antysystemowiec” największym orędownikiem partii bolszewickiej.

franz
franz
2 lat temu

grodzki, czy jak się tam naprawdę nazywasz (bo Polakiem nigdy nie byłeś i nie będziesz), powinieneś trafić do gazu! a przedtem ożeń się z ochojską i adoptuj lisa

Gość 1
Gość 1
Odpowiedź do  franz
2 lat temu

Przejdź na portal tvpis, albo złodzieja Rydzyka. Tam doczekasz się poklasku głąbie.

Human
Human
2 lat temu

To ja zapytam ilu członków w klubie ma Kukiz ? Czy to jeszcze klub czy już jednoosobowa firma – Jestem sam sobie szefem i sędzią. Jedno należy docenić u Kukiza, że nie dał się staremu Morawieckiemu. RIP. Niestety musi spojrzeć prawdzie w oczy nie posiadając żadnego urzędu w zasadzie jest tylko wolnym strzelcem. On oczywiście ceni sobie niezależność. Ale takowa funkcja w polityce realnie nie istnieje. Więc kto będzie brał go poważnie ? Chyba nikt już nie wierzy że Kukiz to poważny polityk. To raczej jeden z tych outsiderów pseudo polityków sportowców, muzyków, biznesmenów, aktorów itp zbieraniny różnej maści celebrytów.… Czytaj więcej »