fbpx

Ogórek i Sasin winią opozycję za sprowokowanie zamachu przed Orlenem [VIDEO]


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Według informacji przekazanych przez prokuraturę nożownik, który dokonał zamachu na ochroniarza przed siedzibą Orlenu, zrobił to dlatego, bo stracił pracę w firmie. Sprawca leczył się wcześniej psychiatrycznie i chciał wyładować swoją frustrację na kogoś związanego z rafinerią. Jednak zupełnie inaczej jego motywację tłumaczyli na antenie TVP Magdalena Ogórek i Jacek Sasin, obarczając opozycję winą za sprowokowanie ataku.

Według przekazu prokurator Małgorzaty Orkiszewskiej z płockiej prokuratury, podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu, składając wyjaśnienia w tej sprawie. – Wynika z nich, że motywem jego działania był uraz związany z utratą pracy w Orlenie – powiedziała prokurator. – Uraz nie personalnie do danej osoby, ale do osób, które utożsamiał z dawnym miejscem zatrudnienia, z którego go zwolniono – kontynuowała. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i może mu grozić nawet kara dożywotniego więzienia.

Tragedię, która miała miejsce przed siedzibą Orlenu próbował politycznie rozegrać dla własnych korzyści obóz “dobrej zmiany”. Ogórek i Sasin połączyli zamach z opozycją. Oskarżono ją o inspirowanie sprawcy do ataku, nawiązując do zamachu na biuro poselskie PiS w Łodzi, którego dokonał Ryszard Cyba. – Sytuacja dramatyczna, ona przypomina wydarzenia sprzed wielu lat, chyba wszyscy myślimy o tym samym. No i opozycja chyba przesadziła z atakami na prezesa Obajtka – zaczęła swój wywód Ogórek na antenie TVP. – Widać przede wszystkim, że opozycja niczego się nie uczy, niczego się nie uczy na wydarzeniach, które sama prowokuje. Nawiązuje pani redaktor do wydarzeń w Łodzi kilka lat temu – atakował dalej Sasin, na co przytaknęła Ogórek. – Wiele może wskazywać na to, że mamy do czynienia z podobnym mechanizmem, czyli nieustannych hejt na Orlen, na fuzję Orlen-Lotos-PGE, na prezesa Obajtka – puentował wicepremier, co możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rząd szykuje kolejne zamachy na Polaków
Rząd szykuje kolejne zamachy na Polaków
1 rok temu

Zamachy były, są i będą a przyczyną jest drożyzna paliw cen energii i to tylko kwestia czasu aż dojdzie do prób udanych lub nieudanych wysadzenia zbiorników paliw i gazowych. Atrapy granatów które posiadał napastnik to idealny dowód takich zamiarów w przyszłości. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości że w Polsce dojdzie do konfliktu zbrojnego a zopoczątkują to zamachy na stacje paliw i siedziby Orlenu i Lotosu. To będzie szok dla wszystkich którzy mają jeszcze złudzenia w którą stronę zmierza polityka PIS. To będzie bardzo bolesne doświadczenie dla Polaków gdy pewnego dnia zostanie ogłoszony potężny kryzys energetyczny. Jeśli zaplanowany jest… Czytaj więcej »