fbpx

Ogórek przeszła samą siebie. Nie uwierzycie, co powiedziała na antenie TVP


4 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

W ostatnim czasie nasz kraj ustanowił niechlubny europejski rekord, jeśli chodzi o wzrost cen paliw. Żadne inne państwo Starego Kontynentu nie zafundowało tak gigantycznego podwyższenia marż, co powoduje większe wpływy dla paliwowego monopolisty i przy okazji Skarbu Państwa. Rabunkowa strategia Orlenu znalazła swoich wiernych obrońców. Jednym z nich jest Magdalena Ogórek. Gwiazda TVP staje na rzęsach, żeby wspierać wizerunek spółki powiązanej z rządem, czego najlepszym dowodem było jej środowe zachowanie na antenie.

Rekordowe ceny paliw to nie tylko zyski Orlenu, ale i dodatkowe wpływy budżetowe. Rząd dysponuje zwiększonymi środkami finansowymi, dzięki akcyzie i VAT. Im bardziej rośnie wartość benzyny i oleju napędowego, tym rosną dochody państwa. W praktyce modelowa marża rafineryjna wystrzeliła w kosmos o kilkaset procent. Orlen zanotował w 2022 roku niespotykane zyski, sfinansowane w dużej mierze z kieszeni tankujących Polaków. Mimo oczywistych kontrowersji, Ogórek w emocjonalny sposób wcieliła się w rolę adwokata paliwowego giganta.

Gwiazda TVP postanowiła odbić piłeczkę i klasycznie uderzyć w opozycję. Według Ogórek jej posłowie żądają, żeby… paliwo na stacjach było po 10 złotych za litr. – Witam państwa najserdeczniej jak umiem. Magdalena Ogórek, kłaniam się. Nie wiem jak państwo czują się z tym o poranku, że opozycja żąda, żebyście państwo tankowali mniej więcej za 10 złotych za litr. No takie życzenia ma opozycja dla Polaków – wypaliła na antenie, zaczynając środowy program.

Jej wypowiedź stoi w dużej kontrze z tym, co słyszymy ze strony ugrupowań niezwiązanych z PiS. Oprócz Zjednoczonej Prawicy, wszyscy od lewa do prawa wyrażają oburzenie z niespotykanej nigdy wcześniej pazerności państwowego giganta.

Co Ogórek miała na myśli? Wie chyba tylko ona sama.

Homoseksualne romanse Kaczyńskiego? Znany dziennikarz stawia mocną tezę

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
21
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
6
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ogórek tankuje po 180 zł za niecały litr samogonu
Ogórek tankuje po 180 zł za niecały litr samogonu
8 miesięcy temu

Ona tankuje Johnie Walker Gold niecały litr 0.7 po 180 zł czyli równowartość prawie pełen bak dla małego auta zwykłego Kowalskiego.

Polacy pogońcie ten rząd idiotów w cholerę
Polacy pogońcie ten rząd idiotów w cholerę
8 miesięcy temu

Osobiście jestem naprawdę w wielkim szoku że nie ma jeszcze zamachów na polityków i urzędników Skarbu Państwa. Polacy sa podobno tacy spragnieni wolności i demokracji a tymczasem dają dymać i okradać przez urzędy państwowe godząc się z państwowym terroryzmem. Mnóstwo moich znajomych ma dziś olbrzymie problemy życiowe spowodowane idiotyczną i chciwą biurokracją. nigdy wcześniej nawet w czasie najgorszych rządów nie mieli takich problemów spowodowanych przez rządy przed PIS. Życzę Kaczyńskiemu Dudzie Morawieckiemu i całej elicie chorych psychicznie psychopatów biedy biedy i jeszcze raz biedy i ciężkiej cholery. Kiedy te bladzie wyzdychają Polacy mają szansę odzyskać demokrację. Opozycjo zorganizujcie się przeciwko… Czytaj więcej »

azazel pazuzu
azazel pazuzu
Odpowiedź do  Polacy pogońcie ten rząd idiotów w cholerę
8 miesięcy temu

Tylko złośliwy rąk wyzwoli ciebie i twoich bliskich i niech tak się stanie

Wydrzycki
Wydrzycki
Odpowiedź do  Polacy pogońcie ten rząd idiotów w cholerę
7 miesięcy temu

Widocznie pani Ogórek za dużo wąchała ten ogórek, co go trzyma w kroku i smród odebrał jej rozum (o ile miała go wcześniej).