fbpx

Ogórek atakuje TVN: “Pokazuje koszmarną propagandę”


Subksrybuj nas na Google News

Magdalena Ogórek to bez cienia wątpliwości najbarwniejsza postać stacji z Woronicza. Ma ona na koncie własnej biografii wiele historii, które można określić jako absolutnie unikalne, a niekiedy wręcz wstydliwe z perspektywy czasu. Do takich można m.in. można zaliczyć sytuację, gdy stała się gwiazdą kremlowskiej propagandy. Była kandydatka na prezydenta słynie również z bardzo ciętego języka i nie po drodze jej z TVN. Ogórek po raz kolejny zaatakowała telewizję z Wiertniczej.

Nie jest tajemnicą poliszynela, iż w “publicznych” mediach o politykach PiS można mówić wyłącznie jak o zmarłych – dobrze lub wcale. Prezesowi przypisywane są wręcz boskie przymioty, wszystkie sukcesy jakie spotkały Polskę zawdzięczamy jemu. Wyjątkowo jednostronny jest również obraz opozycji, chcącej ukrócić dobrobyt rodaków i próbującej nas cofnąć w rozwoju ekonomicznym. Sposób narracji TVP garściami czerpie wzorce z czasów stalinizmu. Gdy do tego dodamy fakt, że dzięki mailom Dworczyka dowiedzieliśmy się, że politycy “dobrej zmiany” instruowali telewizję, nazywaną też rządową, jakie tematy mają być poruszane o 19:30, wyjawia się pełny opis stacji. Mariusz Chłopik i Michał Dworczyk ustalali, kogo trzeba zaatakować i jakich argumentów użyć podczas szczucia na przeciwników politycznych. Z powodu opisanych wyżej powodów, stacja z Woronicza jest traktowana jako główne źródło rządowej propagandy, a nie informacyjne.

Jednak zupełnie inne spojrzenie na swoją rolę ma Magdalena Ogórek. Czuje się ona pokrzywdzona, gdy ktokolwiek krytykuje narrację jej stacji. Zdarza się również, że sama przechodzi do kontrataku i uderza w innych dziennikarzy. Tak właśnie było podczas poniedziałkowej emisji #WtyleWizji. – Rzeczywiście w przeszłości TVN nie robił tego tak zjadliwie tego, co robi teraz. Jest obrzydliwe złośliwy, szczuje na ludzi, pokazuje koszmarną propagandę – zaczęła swoją wypowiedź. Później uderzyła jeszcze w Wirtualną Polskę. Całość jej wypowiedzi możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ogórek kiełbasa i sznurek
Ogórek kiełbasa i sznurek
1 rok temu

Prośba do pana redaktora po co cytować skorumpowanych aktorów z Tylewizji ? Ci ludzie uważający się za wzory do naśladowania są dobrzy w czym innym w demoralizacji w manipulacji propagandzie. Przekaz informacyjny w Tylewizji czy ogólnie TVP dawno osiągnął dno moralne, kulturalne, społeczno obyczajowe itp szlachetne wartości państwa demokratycznego, podkopuje autorytet i wizerunek obywateli, narzuca swoją tyranię. Już zaraz społeczeństwo trafi z deszczu pod rynnę w większy kryzys i upadek demokracji z powodu propagandy rządowo wojskowej a także kościół nie omieszka wykorzystać tej sytuacji dla swoich korzyści władzy i kontroli by zdusić prawa człowieka zdusić indywidualizm i wolną wolę na… Czytaj więcej »

Ala
Ala
1 rok temu

A w TVN nie ma funkcjonariuszy ?Jest tak samo.