fbpx

Ojciec zastrzelił syna. Rodzinna tragedia na Dolnym Śląsku.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Do szokującej tragedii doszło w poniedziałek rano, w Jelczu na Dolnym Śląsku. Ojciec oddał strzał z broni palnej i zastrzelił syna.

11 stycznia w granicach godziny 8:00 w sklepie z armaturą sanitarną w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Kolejowej doszło do zabójstwa. Ojciec oddał strzał w kierunku syna z broni palnej. – informuje Prokuratura Rejonowa w Oławie. -Na miejscu zdarzenia jest prokurator, który wykonuje czynności. Jak informuje portal TVN24.PL -Prokurator dodaje, że są świadkowie tego zdarzenia. Wydarzyło się to na oczach klientów.

Syn zginął na miejscu

Prokurator Rejonowa w Oławie Renata Procyk-Jończyk potwierdziła, że mężczyzna zginął na miejscu. Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo syna przebywa w szpitalu we Wrocławiu, a jego stan, według lekarzy, nie pozwala prokuratorowi na prowadzenie czynności. – Gdy tylko będzie to możliwe prokurator podejmie czynności – powiedziała prok. Procyk-Jończyk.

Broń bez pozwolenia.

Ojciec strzelał do syna z broni czarnoprochowej, na którą nie potrzeba pozwolenia. Obecnie zabójca przebywa w szpitalu.

Prok. Radosław Żarkowski,Rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu przekazał informację dla PAPu, że 37-latek pracował w sklepie, w którym został zaatakowany. Sekcja jego zwłok zaplanowana jest na wtorek. 

Na razie nie są znane motywy działania ojca. Wiadomo jest, że już wcześniej prokuratura oskarżyła mężczyznę o groźby karalne kierowane wobec syna. Proces w tej sprawie nadal trwa.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ