fbpx

Oni niszczą moją fajną, wolną Polskę…


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

zczęśliwa 13-stka Klaudii Jachiry. Po jednej stronie wielki aparat państwa, machina rządowej telewizji, szczucie a po drugiej marzenie o wolności.i normalności

Tak głęboko się nie zgadzam z tym, co robi PiS, że mogłabym to porównać do rozwalenia kraju w XVIII wieku. Wtedy szlachta też zrobiła sobie z państwa swój prywatny folwark, żeby mogli gwałcić swoje chłopki-niewolnice. A PiS myśli podobnie […].Demokratyczne rządy przegrały w 2015 roku, bo one od nas czegoś wymagały, a PiS powiedział: bądźcie tacy, jacy jesteście, śmiećcie na ulicach, jedzcie jak najwięcej mięsa i nie słuchajcie tego, że przez to planeta zginie! Super, że jesteście antysemitami i homofobami – kochamy to! To jest prawdziwy Polak!

Grzegorz Schetyna został  w czasie kampanii zapytany, czy dobrze zrobił umieszczając Jachirę na liście Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Aktorka znana jest  z krytycznych wobec PiS happeningów;  Ogromne  kontrowersje wzbudził  dostępny w internecie film, w którym Jachira odgrywa scenkę sprzedaży “parówek smoleńskich” i “udka prezesa”.

. “To jest stara rzecz, która została przywołana w ostatnim czasie” – powiedział Schetyna. Dodał, że o miał z Jachirą “jednoznaczną rozmowę” i – jak podkreślił – takie rzeczy już się nie powtarzają. “Ona musiała przejść długą drogę od swoich prezentacji artystycznych do kandydowania na posła Rzeczypospolitej” – dodał Schetyna.

Przyznał, że odbiera wiele “bardzo kontrowersyjnych sygnałów” na temat Jachiry z jednej i z drugiej strony sporu politycznego. “Uważam, że polska polityka powinna otwierać się na ludzi młodych, ludzi nowych, na ludzi spoza polityki. Kontrowersje – zgoda, ze wszystkim się zgadzam” – zaznaczył lider PO.

Sławomir Nitras zastanawiał się, czy nie lepiej byłoby wykreślić ją z listy. Kombatanci słali listy, w których namawiali polityków do zrezygnowania z kandydatury Klaudii Jachiry…

Wiecie, ile osób polajkowało fanpage Grzegorza Schetyny? 40 tysięcy. Kidawy-Błońskiej? 19 tysięcy. Brejzy? 63 tysiące.

Natomiast Klaudia Jachira – tych lajków ma ponad 100 tysięcy.

 Dziękuję, że doceniacie moje 4 lata walki z nadużyciami władzy i w obronie normalności. Obiecuję robić to dalej! pisala na swojej  stronie.

Z komentarzy: 

-Gratulacje za chęć uprawiania tego konserwatywnego ugoru. Za próbę przełamania mentalności zaścianka. I na przyszlość- skóry nosorożca , bo fundamentaliści nie odpuszczą, póki nie spalą na stosie.

-Oby Pani entuzjazm i poświecenie dla sprawy nigdy nie poddały się bandzie manipulatorów i starych zgredów !

 -Jesteś Klałdio promyczkiem nadzieji dla prawdziwych Polaków!

 -Ale obecna władza się pani boi pani Klaudio potrafiła pani dotrzeć do ludu pracującego za granica czyli poloni nie mówię ze do wszystkich ale po reakcji pisiorow chyba do większości i brawo dla pani i poloni myślącej dla tego jest pani nur 1 ich wrogiem życzę powodzenia i sukcesów aby tak dalej może zwyciężymy a i pokonamy

-Klaudio! Nagonka i ataki PiSowskich trolli dowodza, ze jesteś dla nich grozna i niebezpieczna. Znaczy dobra robota! Tak trzymac !

Klaudia jak pamiętacie, przez cały czas trwania kampanii , była celem hejtu i niewybrednych ataków środowisk prawicowych.

Przeciwnicy posuwali sie do gróźb…Na komisariacie w Warszawie złożyła zawiadomienie o groźbach karalnych pod swoim adresem .

Nie ugięła się  , nie przestraszyła dalej prowadziła kampanię  , rozmawiała  z ludźmi i SŁUCHAŁA 

Podczas Kongresu Świeckości Państwa i debaty “Wolność słowa a obraza uczuć religijnych” w której Klaudia Jachira była jedną z panelistek, prof. Jan Hartman zwrócił się bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego:

 “Jeżeli głos z głowy spadnie Klaudii Jachirze, zostanie zaatakowana, to pan będzie osobiście temu winny, bo pan kontroluje i rządzi wszystkim, co dotyczy w Polsce władzy, rządzi pan również mediami”. 

A w “Do Rzeczy” można jeszcze przeczytać: “Filozof przekonywał, że po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza “kampania nienawiści” prowadzona w mediach kontrolowanych przez rząd jest działalnością kryminalną.

 – Mamy empiryczne dowody na to, że taka działalność może prowadzić do zbrodni. Nie wolno nam przechodzić do porządku dziennego nad tym, co te media i ta władza z Klaudią Jachirą wyprawiają– podkreślał, prof. Jan Hartman

 I wygrała …

            6227  głosów  !!! 

                                                             to wyniki z 99% komisji!!! 

Miło mi poinformować, że zdobyłam 6227 głosów, co daję mi 8. miejsce na liście i mandat!!! Chciałabym podziękować za każdy oddany głos, przerosło to moje oczekiwania. Warszawo, dziękuję Wam za to, że przyjęliście mnie z otwa rtymi ramionami i zaufaliście mi!!! Dziękuję, też za każdy głos za granicą, których było aż 2324!!!

W Wielkiej Brytanii 726, w Niemczech 341, w Stanach 181, w Norwegii 94, W Irlandii 169, we Francji 81, w Kanadzie 33. Oddaliście głosy na mnie nawet w Tajlandii, RPA, Tanzanii, Peru i 1 głos w Nigerii.

10 głosów dostałam z Węgier, czyżby u Orbana rodziła się opozycja? 3 głosy ze statków, dziękuję Wam, dzielni marynarze!

A, i wycieczkowicze do Warszawy, dziękuję także za wasze glosy.

Dziękuję za głosy oddane na mnie i na całą Koalicję Obywatelską. W tej nierównej walce zrobiliśmy wszystko, by wygrać, co swoją kampanią udowadniałam każdego dnia. Po jednej stronie wielki aparat państwa, machina rządowej telewizji, szczucie na Opozycję, a po drugiej wielkie idee, marzenia o Wolnej Polsce, o przywróceniu normalności…nie wyszło. 

Ale obiecuję Wam, że moja walka trwa nadal i każdego dnia będę patrzeć tej władzy na ręce, obojętnie od wyniku.

Dołącz do grupy sympatyków Klaudii Jachiry


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments