fbpx

Opozycjonista Gowin twierdzi, że PiS obarczy go katastrofą na Odrze


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Gowin nie przestaje zaskakiwać. Człowiek, który przez ponad 5 lat piastował najważniejsze stanowiska władzy dzięki koalicji z PiS i rozwalał państwo od środka, widzi się dziś w opozycyjnej czołówce, żeby nie powiedzieć na piedestale. Były wicepremier rządu PiS opublikował właśnie infantylnego tweeta nawiązującego do katastrofy ekologicznej na Odrze. Twierdzi, że w najbliższych dniach PiS będzie próbował go obarczyć sytuacją na rzece.

– Jestem ciekawy, w jaki sposób PiS w najbliższych dniach będzie próbował uciekać od odpowiedzialności za katastrofę ekologiczną na Odrze. Może dowiemy się, że ja, D.Tusk, W. Kosiniak-Kamysz i inni politycy opozycji – w porozumieniu z Niemcami – osobiście wylewaliśmy rtęć do rzeki. – napisał.

Pod wpisem Gowina nastąpił wysyp negatywnych komentarzy, przypominających kto przez lata tworzył “dobrą zmianę” i przyczynił się do tragicznej sytuacji w państwie. Właściwie nie pojawił się żaden pozytywny komentarz pod “opozycyjnym” wpisem Gowina.

  • Podpowiadam, mniej więcej tak jak pan ucieka przed odpowiedzialnością za wspieranie przez 6 lat PiSu, skurwysy*stwo, tak nazywa się ten styl.
  • Że Tusk, Kosiniak-Kamysz albo inni politycy opozycji, to możliwe. Ale proszę się nie obawiać- o Panu nikt nawet nie wspomni. Jest Pan politykiem całkowicie zapomnianym. I w sumie na Pana miejscu bym się cieszył i zajął się sobą, rodziną itd.
  • To jest piękne stwierdzenie ” dowiemy się, że ja D. Tusk…” jak to stare ludowe powiedzenie głosi…aha, przyczepiło się …. do okrętu i mówi, płyniemy
  • Nie jest Pan politykiem opozycji … jest Pan współwinny .. i powinien Pan zostać osądzony przez niezależnie sądy
  • Nie jesteś człowiekiem opozycji, tylko wyplutym przez PiS, niepotrzebnym przyciskiem do głosowania. Żegnam!
  • Stawianie się w jednej linii z ludźmi, którzy zwalczali bezprawie PiS, podczas gdy pan je z tymi bandytami współtworzył, jest naprawdę godne pożałowania.
  • Korekta Panie Gowin – Pan nie jest politykiem opozycji – to Pan budował Państwo PIS i pomagał Kaczyńskiemu niszczyć demokrację, wymiar sprawiedliwości, poszanowanie konstytucji czy prawa. Nie ma Pan żadnego prawa wymieniać swojego nazwiska koło jakiegokolwiek polityka opozycji.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments