fbpx

Organizatorem słynnej orgii Poszukiwany Polak: “Przyjeżdżają do mnie czterej politycy PiS”


2 Udostępnienia

Organizatorem słynnej orgii w Brukseli okazał się poszukiwany przez wadowicką policję Polak, Dawid Manzheley. Z informacji Onet wynika, że w związku z nim toczy się kilkanaście postępowań sądowych w naszym kraju.

Jeden z dziennikarzy RMF FM dowiedział się w wadowickiej komendzie, że imię, nazwisko i zdjęcie organizatora opublikowane przez belgijskie czy holenderskie media, pokrywają się z wizerunkiem poszukiwanego od ponad roku Polaka. Jest wówczas ścigany za oszustwo w celu osiągnięcia korzyści majątkowej . W związku z tym sprawą zajęła się wadowicka policja.

Organizator orgii wielkim oszustem

Informator Onetu i organizator orgii, Dawid Manzheley, niezwłocznie udzielił wywiadów największym polskim mediom. Nie bał się upowszechnić swojego wizerunku, dlatego pozował do zdjęć i z dużą pewnością siebie opowiadał o jego pracy- czyli m.in. o organizowaniu orgii dla homoseksualnych mężczyzn.

Co więcej, mężczyzna oświadczył, że jest doktorem ekonomii, a nie skończył nawet liceum wbrew podawanym przez niego informacjom. Wiele wskazuje na to, że w Polsce podawał się za prawnika, by w ten sposób wyłudzić 2,5 tysiąca złotych od jednego ze swoich klientów. To prawdopodobny powód jego „emigracji”, a tak naprawdę ucieczki do Belgii. Z ustaleń portalu wPolityce.pl wynika też, że już w 2016 roku został on zatrzymany przez belgijską policję i trafił przed sąd.

Poszukiwany Polak organizatorem orgii z udziałem dyplomatów?

Informacja o brukselskiej orgii została opublikowana w mediach we wtorek. Okazało się wówczas, że policja miała wejść do mieszkania, w którym 25 mężczyzn uprawiało seks. Za nieprzestrzeganie narzuconych restrykcji w związku z zagrożeniem epidemicznym, wszyscy otrzymali mandaty. Jeden z tamtejszych gości miał uciekać przez okno, schodząc po rynnie. Był to József Szájer- węgierski europoseł, polityk Fideszu.

Mężczyzna jest jednym z autorów konstytucji, uniemożliwiających zawieranie małżeństw jednopłciowych. Szájer zrezygnował z mandatu europosła, jeszcze zanim informacja o jego udziale w orgii została upubliczniona.

Politycy PiS-u uczestnikami orgii

Organizator seks-imprezy deklarował, że regularnymi gośćmi na jego imprezach mieli być czterej politycy PiS. Rozmówca portalu Onet.pl nie chciał podać ich nazwisk, ponieważ jak tłumaczył, wszyscy mają rodziny i bardzo go prosili, by zachował dyskrecję.

-Nie przyjeżdżają razem. Pojawiają się 2-3 razy do roku na konkretne orgie. Nie wiem, czy wiedzą o sobie nawzajem – mówił Manzheley.

źródło: RMF 24

Ksiądz Chyła insynuuje, że szczepionki mogą powstawać z martwych płodów. Internauci miażdżą duchownego.

Poseł Girzyński usprawiedliwia nawoływanie do eksterminacji gejów i lesbijek

Poznań: reakcja księdza na stratę ciąży wychowanki-„Skur**łaś się, dlatego straciłaś to dziecko. To kara Boga za kur**enie się”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments