fbpx

Ostre słowa J. Owsiaka „Możecie mnie zarąbać, ale mordy mi nie zamkniecie!” na koniec festiwalu.


Subksrybuj nas na Google News

Nie ma wątpliwości do kogo kierowane są te słowa. Jerzy Owsiak przypomniał o tym w jakim trudzie fundacja WOŚP zdobywa pieniądze na najpotrzebniejszy sprzęt dla ratowania życia – porównując to do marnotrawienia pieniędzy na rodzinne wycieczki samolotami rządowymi przez dygnitarzy pisowskich. Jurek Owsiak wzywa do pójścia na wybory i stworzenia społeczeństwa obywatelskiego.

– Wracamy do rzeczywistości. A ta rzeczywistość rozszarpuje, nie dba, nie ma śmiałości, jest bolesna. To może coś k***a zmienimy? Po raz drugi to powiem. I od***rdolcie się w sądach, bo to jest utwór muzyczny. Żeby nie rządziło, kłamstwo, pogarda i szczucie Polaków jednych na drugich, to może ku***a coś zmienimy? Bądźcie moimi obrońcami w sądzie w Słubicach – mówił na zakończenie Pol’and’Rock Festiwalu 2019 Jurek Owsiak.

I od***rdolcie się w sądach, bo to jest utwór muzyczny. Żeby nie rządziło, kłamstwo, pogarda i szczucie Polaków jednych na drugich, to może ku***a coś zmienimy?

Przypominamy, po poprzednich edycjach festiwalu szef fundacji WOŚP miał sprawy w sądzie za używanie wulgaryzmów. Od ostatniego mandatu jednak się odwołał. Sprawę prowadzi kancelaria Jacka Dubois. Na zakończenie 25 Pol’and’Rock Festiwalu niecenzuralnych słów użył kilkadziesiąt razy.

Jerzy Owsiak ukarany mandatem.

– Czemu nie karzecie polityków, którzy zap***dalają samolotami za moje k***a pieniądze? Dlaczego ich nie pociągniecie do odpowiedzialności? Nie ma na to zgody. Możecie mnie zabić na tej barykadzie. Możecie mi strzelić w łeb, ale nie cofnę się, bo Polska się stacza. Nie możecie uszanować powstańców warszawskich! Składacie wieniec pod przypadkową tablicą – mówił ze sceny Jurek Owsiak.

Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy!

– Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K***a, po co?! Od***dolcie się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka – mówił Jerzy Owsiak na zakończenie Pol’and’Rock Festiwalu 2019.

„Są granice skurwysyństwa” Dulkiewicz pozywa Wyszkowskiego z IPN za atak na swoją córkę.

– Stwórzmy społeczeństwo obywatelskie. Niech ta siła nie skończy się w niedzielę, w poniedziałek. Idźcie na wybory i zmieniajcie tę rzeczywistość. Nie ma dla nas szacunku, świat się śmieje z nas. Szukajmy przyjaciół obok nas, u Rosjan, Czechów, Słowaków, Węgrów, Niemców. A nie za Oceanem. Ocean nas nie wyżywi, nie pomoże nam. Sorry, jeśli kogoś uraziłem. Ale się k***a wylewa z człowieka – mówił J. Owsiak.

Cenzura wszędzie. Superstacja nie ta sama, kontrolowane nawet uczniowskie przedstawienia w podstawówkach.

– Bądźcie z nami, kiedy jest finał WOŚP. 176 mln. A wy k***a ile wywalacie pieniędzy na loty? 176 mln zł na służbę zdrowia. Stoimy w kolejkach do służby zdrowia. Pacjenci onkologiczni nie mają się jak leczyć. To co wy k***a do nas macie? – krzyczał prezes WOŚP na zakończenie Pol’and’Rock Festiwalu.

W sklepach coraz drożej zaciskamy pasa, a samolotami latają całe rodziny PiS. Premie coraz wyższe. Tacy to pożyją.

4 miliony zł przez trochę ponad rok kosztowały loty Kuchcińskiego.

Konferencja Prasowa 03.sierp. Jerzy Owsiak odniósł się do dwóch przypadków śmiertelnych, oraz incydentu z nagim mężczyzną

Jerzy Owsiak odniósł się do dwóch przypadków śmiertelnych, jakie miały miejsce podczas festiwalu Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skomentował również incydent z nagim mężczyzną, ale także skrytykował spożywanie mocnych alkoholi na terenie imprezy.

– Niestety te dwa zgony będą się wpisywały w nasz festiwal – powiedział Jerzy Owsiak podczas konferencji prasowej. – Wszystkie procedury były zachowane – dodał i podkreślił, że przyczyny śmierci były naturalne.

Następnie odniósł się do nagiego mężczyzny, który zaatakował policjanta.

– Ta nagość nam przeszkadza. To nie jest takie miejsce – stwierdził Owsiak – Róbcie to w domu, róbcie w namiocie, ale nie tutaj.

Jerzy Owsiak skrytykował również wnoszenie na teren festiwalu wysokoprocentowych napojów alkoholowych i zapewnił, że takie osoby będą wypraszane z festiwalu.

Źródło Gazeta Lubuska

Atak golasa na policjanta. Drugi uczestnik nie żyje. Nie wszytko zagrało na PolandRock.


POLUB NAS NA FACEBOOKU, UPRZEDŹ SWOICH ZNAJOMYCH


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments