fbpx

“Pan zajmuje się działalnością polityczną”-Policja. Jesteśmy w Europie czy na Kubie? Olgierd Łukaszewicz wylegitymowany.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] O [/boombox_dropcap]

bywatele RP zbierali podpisy dla swojego kandydata na senatu Pawła Kasprzaka. Swoja pomoc zadeklarował Olgierd Łukaszewicz, aktor.

Olgierd Łukaszewicz aktor znany jest widzom z takich filmów jak “Katyń”, “Generał Nil” “Wyklety”, oraz seriali telewizyjnych Czas Honoru” , Na dobre i na złe” i wielu wielu innych filmów i przedstawień teatralnych.

To może być największa afera “IV RP”. Giertych domaga się powtórnej sekcji zwłok. To już trzecia osoba nie żyje która była związana z tą sprawą.

Pan Olgierd postanowił wesprzeć Pawła Kasprzaka, kandydata Obywateli RP na senatora. Żeby kandydat mógł być umieszczony na liście wyborczej najpierw musi zebrać odpowiednią ilość podpisów.

W związku z tym Aktor postanowił wesprzeć własną osobą i pomóc Pawłowi Kasprzakowi. Niespodziewanie podeszli do niego funkcjonariusze Policji i poprosili o okazanie dokumentu tożsamości.

Oczywiście nie można mieć zastrzeżeń do tego że Policjant legitymuje. Natomiast nie do przyjęcia jest fakt powodu tej kontroli. “bo Pan prowadzi działalność polityczną” To czasy reżimowe, dziś działalność polityczna to nie przestępstwo, ani podejrzenie popełniania przestępstwa.

Powiew dobrej zmiany w Wielkiej Brytanii? Hugh Grant “Odpie___l się”. Nie wytrzymał i obraził premiera Johnsona.

Czy w dzisiejszych czasach ktoś wyobraża sobie taką sytuację że, policjant w USA albo w Niemczech podchodzi do obywatela i mówi “proszę dokumenty bo prowadzi pan działalność polityczną”? To absurd, na drugi dzień była by taka afera, że nie jeden sprzątałby własne biurko. U nas PiS ma nowe standardy jak to podkreśla w każdym zdaniu.

Służby specjalne bez cenzury. Materiały Kuchcińskiego z 14-latką istnieją. Próba uciszenia byłego agenta.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments