244 Udostępnienia
N

IK składa doniesienie do prokuratury bo Czarzasty obraził prezesa wobec którego Prokuratura, CBA i CBŚ prowadzą postępowania.

Włodzimierz Czarzasty mówił o sprawie Mariana Banasia: “niech Kaczyński stanie i powie, że mianowali Banasia bez sprawdzenia go przez służby specjalne”. – Winny jest temu Mariusz Kamiński i powinien się podać do dymisji. Jego nadzorcą jest premier Morawiecki i on też powinien podać się do dymisji – dodał.

Uważam, że Banaś jest potencjalnym bandytą – stwierdził. Zdaniem Czarzastego możliwości usunięcia Banasia są dwie — prawomocne skazanie przez sąd, albo też Trybunał Stanu. — Będziemy składać wniosek o Trybunał dla Banasia – mówił Czarzasty w Onet.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

244 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów