fbpx

Parówkowe powiązania Obajtka w Orlenie. Upada mit cudownego menadżera.


4 Udostępnienia

Niewielka firma Wędzonka z siedzibą w rodzinnych stronach Obajtka, jest jednym z dostawców parówek do Orlenu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że pełnomocnikiem zarządu Wędzonki jest Joanna Górka-Firek, która jednocześnie zasiada w radzie nadzorczej spółki Orlen Paliwa i jest zatrudniona w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. To jeszcze nie koniec powiązań polityczno-biznesowych.

Wędzonka to jeden z czterech dostawców parówek do Orleny. Na tle pozostałych firm wyróżnia ją kilkunastokrotnie niższy kapitał zakładowy. Prokurentem Wędzonki jest Joanna Górka-Firek, która jednocześnie zasiada we władzach Orlenu i sprawuje tam funkcję członka rady nadzorczej. Na domiar tego jest również zatrudniona w Małopolskim Oddziale Regionalnym ARiMR” od 10 marca 2014 r. jako radca prawny, gdzie Obajtek rozpoczynał swoją błyskotliwą karierę. Kiedy kierował ARiMR przeniósł siedzibę agencji do biurowca, którego właścicielem był mąż obrotnej prawniczki.

Daniel Obajtek jest uważany za prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego jako cudowne objawienie biznesu, któremu kapią z nieba pieniądze. Kolejne odkrycia dowodzą, że mit wielkiego menadżera właśnie upada.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments