1.3k
J

aki znowu poskarżył się w parlamencie UE. Chciał nam oszczędzić słuchania jego angielszczyzny i wybrał drogę pisemną. Jednak w liście jest tak dużo błędów, że tłumacz google radziłby sobie z tym lepiej. Jaki jak to Jaki idzie w zaparte.

Europoseł zapowiada nawet pozwy, ponieważ twierdzi, że list przetłumaczył mu profesjonalny tłumacz. Patryk Jaki nie pozwala o sobie zapomnieć mimo tego że pracuje teraz setki kilometrów od Polski.

Może to była jakaś promocja ?

Patryk Jaki postanowił donosić i rozesłał do europosłów przetłumaczony zapis “taśm Neumanna”. Dołączył przy tym list w języku angielskim na “najwyższym” poziomie, w którym broni reform sądownictwa.
Tych, którzy wskazali błędy w jego liście, pan Jaki postanowił postraszyć pozwami twierdząc, że to esbecki spisek względem jego osoby.

No i Patryku pozostaje jeszcze jedna kwestia , może byś zaanswerował ?

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
17
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów