fbpx

Patryk Jaki kwestionuje wyrok Sądu, bo sędzia przyjaźni się z radnym KO. W USA już by siedział.


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

Sąd Rejonowy w Płocku uniewinnił trzy aktywistki oskarżone o obrazę uczuć religijnych. “Tęczowej Matki Boskiej”. Europoseł sugeruje, że sędzia nie była obiektywna w momencie wydawania wyroku, ponieważ przyjaźni się z radnym KO, który to z kolei jest sympatykiem LGBT.

Sprawa dotyczyła rozklejenia wlepek z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej z tęczową aureolą symbolizującą środowisko LGBT. Była to odpowiedź na homofobiczne treści na Grobie Pańskim w kościele św. Dominika w Płocku – twierdzą uniewinnione aktywistki

Działania aktywistek miały charakter prowokujący, ale miały na celu zwrócenie uwagi na homofobiczny i krzywdzący wystrój w kościele w Płocku. Zrobiły to, by pokazać, że takie działania są nieakceptowalne. Nie była zamiarem aktywistek obraza niczyich uczuć religijnych ani znieważenie obrazu Matki Boskiej. Ich działania miały na celu ochronę osób dyskryminowanych – orzekła sędzia Agnieszka Warchoł.

Patryk Jaki sprawdza znajomych pani Sędzi.

Wydała skandaliczny wyrok “pozwalający” na profanację w Płocku. Ta sama sędzia w 2020 r. przyznała, że jej partnerem jest radny KO sympatyzujący z LGBT – pisze Jaki.

Na niewłaściwe zachowanie europosła Jakiego zareagowała wicemarszałkini Senatu Gabriela Morawska Stanecka, która odpisała – W USA pan Patryk Jaki byłby aresztowany za obrazę sądu. Szczuliście już na Pawła Adamowicza, opamiętajcie się – apeluje senator do rządzących.

Na koniec, przepraszam ale nie mogę się powstrzymać od komentarza i mam pewną propozycję dla pana Patryka i działaczy dobrej zmiany. Reforma sądownictwa, która wam tak genialnie wychodzi powinna zakładać, żeby w Sądach orzekały zakonnice i księża. To rozwiązałoby wiele waszych problemów, przynajmniej na jakiś czas.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
6
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lgbt z wami PiS
lgbt z wami PiS
1 rok temu

czy to prawda, ż ejaki pedałuje z khanantakiem nocami?