fbpx

Paweł Kukiz: “Chcę się przypodobać Prawu i Sprawiedliwości”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz gościł w poniedziałek Radio Zet. Poinformował, że jest w stałym kontakcie z partią Jarosława Kaczyńskiego. Stwierdził także, że chcę się… przypodobać partii rządzącej.

Paweł Kukiz mówił w Radiu Zet, że w obecnym tygodniu spotka się po raz kolejny z przedstawicielami PiS. Rządzący mają pokazać liderowi Kukiz’15 program “Nowy ład”. Kukiz liczy, że zawarte w nim zostaną jego punkty programu.

 Jestem umówiony z partią władzy na prezentację Nowego Ładu. Jeśli nie będzie w nim moich postulatów – nie będzie poparcia. Istnieje nadzieja na zmianę modelu wybierania posłów – powiedział nadzieją Kukiz.

Kiedymuzyk wycofa się z polityki?

– Mam jeden cel – zmiany podstaw ustrojowych Polski. Dopóki tego nie osiągnę, to nie zaprzestanę tej walki. No, chyba że polegnę.

– Ja staram się przypodobać Prawu i Sprawiedliwości w taki sposób, by jemu spodobały się moje projekty, które zmienią ustrój z tego postkomunistycznego na taki, by opozycja również miała coś do powiedzenia. (…) Jeżeli w moim kierunku są zarzuty “pan jest nieskuteczny” to pytam raz jeszcze: co osiągnęła Platforma, PSL, od czasu kiedy wygrał PiS?! – stwierdził Kukiz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments