fbpx

Paweł Kukiz poprze ustawę rujnującą TVN. “Tuba propagandowa”


3 comments
Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz – “niezależny” koalicjant Jarosława Kaczyńskiego stwierdził, że pod pewnymi warunkami poprze ustawę dotyczącą TVN i TVN24. – Uzależniam swoje poparcie dla projektu ustawy dotyczącej TVN od powstania ustawy odpartyjniającej TVP i dymisji prezesa TVP Jacka Kurskiego. Dla mnie dziś obie stacje to machiny propagandowe, a nie publiczne czy wolne media – powiedział Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz nie zapoznał się jeszcze ze szczegółami projektu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Poprze ją, ale ma warunki!

– Jeżeli prezes TVP Jacek Kurski zostanie zdymisjonowany, to wtedy przeczytam uważnie projekt dotyczący TVN24 i zastanowię się nad jego poparciem – zaznaczył.

– Dopóki prezesem nadal jest Kurski, to nie będę się nawet zastanawiał nad ustawą dotyczącą TVN-u, bo jedna i druga strona to propagandziści i to skandal, co wyprawiają media, jak zniekształcają obraz rzeczywistości, a jedne określają się mianem publicznych, a drugie wolnych i niezależnych – podkreślił Kukiz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzycho45
krzycho45
6 miesięcy temu

TVPiS jest kitem od początku rządów PiS, ale co roku bije kolejne rekordy manipulacji, kłamstwa, propagandy. Trudno w niej znaleźć jakiekolwiek ślady rzetelnego dziennikarstwa, nie ma merytorycznych debat, nie ma informowania społeczeństwa o pomyłkach i błędach władzy. Przyznanie 2 mld zł dla TVPiS w czasie, gdy w opiece zdrowotnej brakuje środków na ratowanie ludziom życia, to jedna z najpodlejszych decyzji polskiej polityki ostatnich dziesięcioleci.

Ala
Ala
6 miesięcy temu

Pawełku, ty nie pij. Jeśli stawiasz znak równości między TVP a Tvn24 to jesteś jeszcze większym idiotą niż myślałam…

europ
europ
6 miesięcy temu

kukiz to klasyczny przykład jak może człowiek się zeszmacić poprzez nadużywanie alkoholu