fbpx

Pawłowicz znowu obiecuje, że odejdzie. Czyżby?


Subksrybuj nas na Google News

Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi J.KACZYŃSKIEMU,że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw.Jestem dumna,że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę – zakomunikowała Krystyna Pawłowicz

Zmatowienia większego w Pisie nie widać, bo Pani Pawłowicz zostawia godnych następców.

Pawłowicz mówi, że odchodzi z polityki a jednocześnie w innych twittach odpowiada zawiedzionym fanom, że powalczy jak będzie mogła. To będzie w polityce czy nie bedizen ?

Grzech Ba aka Reti W odpowiedzi do @KrystPawlowicz Wielka szkoda Pani Profesor. Walka jeszcze nie skończona, a Pani szabla potrzebna jak nigdy.

Krystyna Pawłowicz.Powalczę wg możliwości

Żeby te obietnice nie okazały się obietnicami typu elektryczne samochodami dla Kowalskiego.

Krystyna Pawłowicz zagorzała antykomunistka i fanka PiS, zasłynęła z obrażania wszystkich, jedzenia posiłków na sali sejmowej, nazywania flagi Unijnej -szmatą. Nie słyszałem o jakimś projekcie poselskim Pani Pawłowicz lub o jakieś znaczącej działalności poselskiej. Jej antykomunistyczna postawa również okazała się niezbyt wiarygodna, po tym jak okazało się, że w młodości była przewodniczącą sądu koleżeńskie w jednej z największych młodzieżowych organizacji komunistycznych.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments