fbpx

PILNE: Rozbrajający list Giertycha do Pereiry. “Drogi i Miły chłopcze!”


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Roman Giertych opublikował list otwarty do człowieka TVP, Samuela Pereiry.

Drogi i Miły chłopcze!

Już dawno nikt nie zrobił mi takiego prezentu jak ty młodzieńcze, więc postanowiłem ci jednak osobiście podziękować.

Przez całe lata rządów PiS prawie każda osoba z opozycji żyła w świętym przekonaniu, że jest podsłuchiwana. Szeptano więc przez komunikatory, umawiano się na spotkania, bo wszyscy zakładali, że skundlenie służb podległych regularnym przestępcom (choć ułaskawionym przez jednego z waszych towarzyszy) będzie takie, że rozmowy czy wiadomości nie są bezpieczne. Mijały lata. PiS podsłuchiwał, ale służby przekazywały informacje do wąskiego grona, które nie wysyłało ich do różnego rodzaju idiotów, którzy mogliby to przekonanie udowodnić ujawniając te praktyki.

Aż wreszcie młodzieńcze nadszedł twój dzień!

Nie udowodnił tego Brejza swymi analizami, nie udowodnił pokłócony z wami NIK, nie udowodnił RPO, tylko ty drogi Samuelu dałeś radę! I na dodatek zrobiłeś to na moim przykładzie ujawniając mnie jako dobroczyńcę Soku z buraka. Miliony zwolenników opozycji czytało tę stronę, ale nikt nie wiedział, że jestem dobroczyńcą jej założyciela! Dzięki Tobie młody potomku dzielnych Portugalczyków cały Naród Polski dowiedział się, że wspieram tych, którzy walczą z PiS. Teraz, gdy słyszę zewsząd słowa podziękowań i wsparcia, łzy wzruszenia nachodzą do moich oczu. I chciałem Cię jeszcze młody człowieku przeprosić za te wszystkie złe myśli, które miałem o tobie uprzednio uważając się za kanalię wysługującą się za nasze pieniądze reżimowi.

Myślałem, że jesteś z obozu PiS, ale tym bohaterskim czynem, udowadniającym przestępczą działalność służb spowodowałeś, że zrozumiałem, żeś jest Konradem Wallenrodem! Masz prawo Samuelu stanąć i powiedzieć wszem i wobec za naszym, narodowym wieszczem: Ja to zrobiłem jakem wielki, dumny. Tyle głów hydry jednym ściąć zamachem Jak Samson pod jednym wstrząśnieniem kolumny Zburzyć gmach cały i runąć pod gmachem. Nawet widzisz Samson pasuje do Samuela! Wiem, że ze skromności spuścisz teraz oczy, ale nikt z opozycji nie ma wątpliwości, że właśnie zasłużyłeś na takie miano.

Nikt, nawet pracując w TVP, nie może być przecież takim kretynem, aby nie zdawać sobie sprawy, co będzie oznaczało ujawnienie faktu podsłuchiwania adwokata ludzi opozycji. Ujawniłeś więc brudne praktyki tych służb, a może nawet doprowadzisz jak słyszę do powołania komisji śledczej w tej sprawie. Brawo, brawo, brawo! Pracuj nadal. Miło mieć świadomość, że nawet w TVP są nasi. Twój wdzięczny, Roman Giertych PS Zamiast się obrażać na ten list lepiej młody człowieku wydrukuj sobie i zachowaj. Zawsze to jakaś linia obrony jest. Lepsza niż nic.

Lista do Samuela Pereiry.Drogi i Miły chłopcze!Już Dawno Nikt nie nie zrobił mi Takiego prezentu Jak ty młodzieńcze, wiec … Opublikowany przez Roman Giertych – strona oficjalna & nbsp; Poniedziałek, 29 marca 2021


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
4
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
8
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments