fbpx

Piotr Kraśko ciężko chory? Trafił do szpitala


Subksrybuj nas na Google News

Piotr Kraśko trafił do szpitala. Według informacji portalu Pudelek dziennikarz przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych, gdzie poddawany jest szeregowi specjalistycznych badań. Pojawiły się informacje, że może chodzić o problem z nadciśnieniem tętniczym. “Fakt” ustalił, że w najbliższych dniach Kraśko nie wróci do “Faktów TVN”

Dziennikarz stał się w ostatnim czasie bohaterem wielu publikacji w związku z tym, że miał nie płacić podatków w latach 2012-2016. Ciągnie się zanim również sprawa wieloletniej jazdy za kółkiem bez uprawnień.

“Według TVP INFO Piotr Kraśko nie płacił podatków od 2012 r. do 2016 r., gdy był prezenterem i szefem “Wiadomości” TVP. Przez ten czas nie składał obowiązkowych deklaracji VAT ani PIT. W 2017 r. nieprawidłowości zostały wykryte przez kontrolerów skarbówki z użyciem tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) wprowadzonego w 2016 r. Ustalono także, że od 2008 r. dziennikarz prowadzi działalność gospodarczą niewykazującą żadnych przychodów ani obrotów. Analiza fiskusa przedstawiła, że z samej działalności gospodarczej mógł zarobić w tym czasie 2,8 mln zł, a z pracy w telewizji ponad 700 tys. zł.” – informuje Onet.pl.

Portal podał, że kiedy Piotr Kraśko został powiadomiony o tym, że zostanie wszczęta kontrola, złożył zaległe deklaracje VAT-7 za okres od stycznia 2012 r. do grudnia 2016 r., a także PIT-y 36L i 37 za lata 2012-2015. Kwota zaległych podatków wynosiła ponad 760 tys. zł. Oprócz tego wykazał faktury, których nie odkryli jeszcze kontrolerzy, na kwotę prawie 400 tys. zł. Po tym, jak ujawnił dodatkowe źródło dochodów, uznano to za okoliczność łagodzącą i sprawa została zamknięta.

Piotr Kraśko wydał oświadczenie:

Wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu. Łączenie tego z moim obecnym miejscem pracy ma oczywisty kontekst — napisał w mediach społecznościowych.

źródło: twitter, onet


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieczysław
Mieczysław
2 lat temu

Panie Piotrze Kraśko te PiS – owskie skurwiele potrafią zniszczyć wszystko i wszystkich
znajdą więc nawet nie prawdziwe informacje aby zniszczyć każdego człowieka. Jedno jest pewne że za to wszystko co robią i czego nie robią przyjdzie im odpowiedzieć przed sądem i to niedługo.

Olka
Olka
Odpowiedź do  Mieczysław
2 lat temu

Uważaj karma wraca zastanów się co piszesz

Dobra
Dobra
Odpowiedź do  Olka
2 lat temu

Zachorował ponieważ nie płacił

Euzebia
Euzebia
Odpowiedź do  Mieczysław
2 lat temu

Gadasz jak potłuczony idź się zakop i to jak najgłębiej

Jan
Jan
Odpowiedź do  Mieczysław
2 lat temu

Metoda na Giertycha. To zwykły złodziej okradajacy POLSKE.

Jan
Jan
Odpowiedź do  Mieczysław
2 lat temu

Złodzieja nazywasz panem? To czerwony złodziej i żul. Cwany bydlak. To, że US uznał, że jest ok- To drugie dno, które należy sprawdzić. Urzędas wziął w łapę.

John
John
Odpowiedź do  Mieczysław
2 lat temu

Marzyciel

D.b
D.b
2 lat temu

Może zdechnie

Afrodyzjak
Afrodyzjak
Odpowiedź do  D.b
2 lat temu

Uważaj bo karma wraca ..jak można tak pisać !!

Ewa
Ewa
2 lat temu

Wreszcie się nim zajęli, bo chodził jak Święta krowa!!!

Afrodyzjak
Afrodyzjak
Odpowiedź do  Ewa
2 lat temu

nie był święty ..jak zresztą każdy z nas …

DanS
DanS
2 lat temu

Te Pisowskie skurwiele, zabraniali się panu rozliczać, paranoja Powinna być KARA aby reszta tych demokratów tvnu iopozycji była traktowana jak wszyscy biedni ,seniorzy płacą podatki oni kupują po 10 mieszkań i ,obligacje i nie stać ich aby spłacać kredyty ZAlOSNE

Elunia
Elunia
Odpowiedź do  DanS
2 lat temu

Oni chyba są szczęśliwi jak zniszczą człowieka .Niech pan szybko wraca do zdrowia p Piotrze

Jan
Jan
Odpowiedź do  DanS
2 lat temu

Uważaj chamie. Bronisz złodzieja. Czerwonego bekarta

Teresa
Teresa
2 lat temu

Cóż sumienie nie daje spokoju,tak zagmatwać własny życiorys,to musiało się odbić kosztem zdrowia,. Karma wraca,nie sądż innych to i ciebie nie będą,

Minos2022
Minos2022
2 lat temu

Panie Mietek…jesteś tak samo PO….bany jak Kraśko.No proszę….chory?Bo dobrali mu się do dupy …brawo.Tępić aferzystów.Acha….Panie Kraśko ..jak tam paròwki Obajdka na Orlenie.?
JEST ŻENADĄ.

Euzebia
Euzebia
2 lat temu

20 lat choruję na nadciśnienie jaki problem no chyba, że się uzbierało.

Gość
Gość
2 lat temu

Wszyscy bosowie mafii z tego co pamiętam, kiedy mieli stawać przed wymiarem sprawiedliwości , byli przywozeni na wózkach lub luzkach pod kropluwkami , wręcz podłączeni pod respiratory

Ona
Ona
Odpowiedź do  Gość
2 lat temu

Ty gościu powinieneś mieć pseudonim analfabeta, ale tacy są właśnie wyborcy PiSu, czym głupszy i ciemniejszy tym bardziej wierny swoim panom

Vera
Vera
Odpowiedź do  Ona
2 lat temu

Dużo zdrowia Panie Piotrze

stanko
stanko
Odpowiedź do  Vera
1 rok temu

Moje zdanie to jest takie: Piotr Kraśko jest świetnym dziennikarzem, do każdego programu świetnie przygotowany. Wie co mówi ,nie plecie głópstw . Brawo Piotrze i tak trzymaj a na te zarzuty postaraj się godnie odpowiedzieć jak ty to potrafisz .Jesteś fanem mojej rodziny.Szefowie powinni cię docenić bo takiego drugiego szybko nie znajdą!

Jadwiga Z.
Jadwiga Z.
1 rok temu

Kolejna ofiara pisowskiej nagonki w myśl powiedzenia ” jak go nie kijem to pałą “