fbpx

PiS pokazał jak będzie wyglądał “Plan odbudowy” i pomoc przedsiębiorcom. W nocy zapadły decyzje


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Na posiedzeniu Sejmowej Komisji Spraw Społecznych odrzucono wszystkie najważniejsze poprawki, które dawały pomoc przedsiębiorcom dotkniętych skutkami pandemii.

Poseł Platformy informował o skandalicznym trybie pracy, jakie narzucił PiS w sprawie tak ważnej ustawy covidowej. To co wyprawia się w sejmie nie wskazuje nawet na chęć pomocy przedsiębiorcom, o których los PiS nie tak dawno się upominał i chwalił wypłaconymi odszkodowaniami za pandemię.

17 godzina pracy w Sejmie i nocne czuwanie. Nie wiem jak praca w innych parlamentach? Zgłaszamy poprawki z myślą o przedsiębiorcach. Posiedzenie Komisji Spraw Społecznych #Sejm przesunięte na 2 w nocy:) Głosujemy nad ustawą covidową, by wsparcie szybko trafiło do przedsiębiorców – napisał w nocy poseł Piotr Borys. Wkrótce po tym opublikował nagranie w którym poinformował że PiS odrzucił wszystkie najważniejsze poprawki w większości zgłoszone przez samych przedsiębiorców.

  • Odrzucono poprawkę która dawałaby pomoc wszystkim poszkodowanym przedsiębiorcom, których przychody spadły o 70%, a nie tylko firmom za zakresu określonego kodami PKD.
  • Odrzucono poprawkę, która dawała prawo do odwołania od negatywnej decyzji przyznania pieniędzy z tarczy anty covidowej.
  • Odrzucono poprawki, które pozwalały na pomoc sklepikom szkolnym
  • Odrzucono poprawki które ze względu na covid pozwalały na przesunięcie terminów zakończenia programów unijnych o 3 miesiące.

Wymienione wyżej poprawki wnosili przedsiębiorcy


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments