fbpx

Pisowcy coraz częściej atakują się nawzajem. “Jest pan małą pustą gnidą, […] małym zawistnym skur…


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] J [/boombox_dropcap]

Władza PiS kosztuje coraz więcej. Tworzone są sztuczne nowe stanowiska, lecz i tak wszystkich nie są w stanie zadowolić. Pisowcy widzą, że jedni dostają więcej a inni mniej, w związku z tym niektórzy czują się poszkodowani.

Po słynnym przedstawieniu Bernadety Krynickiej, coraz częściej bez żadnego wstydu przed własnymi wyborcami, działacze dobrej zmiany obrażają się wzajemnie. Nie przebierają przy tym w słowach. Co ciekawsze nie widać żadnej reakcji z centrali PiS, co oznacza całkowitą akceptację tej sytuacji.

A zaczęło się od życzeń na święto niepodległości.

 Antoni Hodak  napisał niewinny post “smacznego i radosnego celebrowania Narodowego Święta Niepodległości”

Najwyraźniej Pan nie doczytał jak to był za sanacji z osobami, które zachowały się taka jak Pan. Np. taki Piłsudski (zna Pan człowieka?) Podłożył by Panu bombę”  – odpowiedział inny radny PiS Piotr Różycki .

Hodak retorykę partyjnego kolegi odbiera po pierwsze jako mowę nienawiści, a po drugie jako groźbę i próbę zastraszania.

Radny Różycki nie przebiera w słowach

Portal PabianiceTV opublikował kilka wpisów Piotra Różyckiego. Poziom tych dyskusji jest żenujący, ale jak widać na końcu wszędzie chodzi o kasę i wpływy.

Jest Pan małą pustą gnidą, która ocenia świat z pozycji własnych ułomności, niedostatków… Czyli małym zawistnym skur… dla którego ekstremalnym wyzwaniem jest siku pod ciśnieniem … Rzygać się chce jak się czyta spierdoliny mistrza obsranych gaci.

Jakie ty masz amebo argumenty”, “Wyrywkowy to masz proces myślowy […]. Co poszło nie tak Panie K. w nauczaniu początkowym?”, “no zrozum w końcu, że uważam cię za za głąba” 

Pabianiccy dziennikarze zwrócili się do radnego o zaprzestanie obrażania mieszkańców, niestety nie odpowiedział.

 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments