fbpx

PKP przytula kolejnych członków rodziny dobrej zmiany. Żona prezentera zarobi 100 000!


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Ciężko utrafić dzień. który nie przyniósłby nowych informacji o zajęciu państwowych posad przez członków PiS, lub ich rodzin. Jak widać na załączonym obrazku na intratne stanowiska mogą liczyć również ludzie szerzący na co dzień propagandę “dobrej zmiany”. Żona znanego prezentera TVP, Lucyna Klein-Klarenbach zyskała nowe intratne stanowisko członka rady nadzorczej w państwowej spółce CZH. Rocznie z tego tytułu zainkasuje blisko 100 tys. zł brutto.

Lucyna Klein-Klarenbach została członkiem rady nadzorczej grupy CZH. Informacja ta pojawiła się na stronie spółki oraz w Krajowym Rejestrze Sądowym. Do wpisu doszło 12 lipca, tuż przed II turą wyborów prezydenckich.

Grupa CZH, czyli Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa, to państwowa spółka z siedzibą w Katowicach. Zajmuje się m.in. dostawą wyrobów stalowych dla przemysłu i budownictwa oraz importem węgla.

Większościowym akcjonariuszem CZH jest Agencja Rozwoju Przemysłu. To spółka Skarbu Państwa znajdująca się pod bezpośrednim nadzorem premiera Mateusza Morawieckiego.

Wynagrodzenie członków rady nadzorczej grupy CZH to ok. 8 tys. zł brutto. Oznacza to, że Lucyna Klein-Klarenbach rocznie jest w stanie zarobić 96 tys. zł.

Portal Onet skierował do spółki pytania dotyczące powodów zatrudnienia żony znanego prezentera TVP, ale nie udzielono żadnej informacji do dzisiaj.

Lucyna Klein-Klarenbach w ostatnich wyborach samorządowych startowała z list PiS do rady warszawskiej dzielnicy Wawer. Mimo wysokiego 3. miejsca na liście mandatu nie zdobyła. Zagłosowało na nią 131 osób, co daje 3,57 proc. w skali okręgu wyborczego.

Znany prezenter TVP INFO

Adrian Klarenbach to jedna z popularniejszych osób pracujących w TVP Info. Zarobki gwiazdy w TVP Info wynoszą ok. 30 tys. zł miesięcznie. Na wynagrodzenie miało składać się 4 tys. zł za etat oraz wielokrotnie wyższe honoraria za prowadzenie programów.

Czytaj także: Mateusz Morawiecki: Wzrost bezrobocia na poziomie 0%. “Nie ma się czym martwić, sytuacja opanowana”


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: onet.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments