fbpx

Plan lekcji do 19.30 to normalka, ale czy dwie godz. religii w tygodniu a jedna fizyki to też normalne?


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] U [/boombox_dropcap]

czeń w tygodniu może mieć maksymalnie 33 godziny lekcyjne. W tym dwie godziny religii. Przez 8 lat wychodzi że Religii ma 528 godzin! Gdzie przez 8 lat geografii jest 66 godz, chemii 120 godz, fizyki 130 godz. Razem 316 godzin. EDUKACJA W POLSCE TO MIT!

Proszę przeanalizować plan lekcji liceum z Bochni o profilu biologiczno- chemicznym. Biologii- 2 lekcje, chemii- 2 i religii też 2 lekcje. Widzicie tu gdzieś marginalizację religii, bo ja nie. Pyta internauta.

Rodzice narzekają na plany lekcji, to wywraca życie rodzinne, piszą. Dziecko i tak musi wyjść do szkoły rano, bo nie ma kto z nim zostać w domu. W ten sposób w szkle przebywać będzie prawie dwanaście godzin każdego dnia.

q@KazimierzWilk·Pani to pewnie po 17:00 idzie spać, bo umysł już nie działa sprawnie ? Jestem przekonany, że “planlekcji” jest zmianowy. Boże, jak ja czekam na te wybory; jak nigdy ! Pożegnam się z Panią i Pani podobnym BEZ ŻALU !!!!

als@BeMyLilSnort· Nie oszukujmy się, wystarczy, że tylko dzieciak ma taki planlekcji, a życie całej rodziny wywraca się do góry nogami

Jan Orzeł@JanOrzel_ Proszę przeanalizować plan lekcji liceum z Bochni o profilu biologiczno- chemicznym. Biologii- 2 lekcje, chemii- 2 i religii też 2 lekcje. Widzicie tu gdzieś marginalizację religii, bo ja nie. To jest klasa biol- chem- religijna- tak czy nie ? Proszę o odpowiedź.

bibuła@koacerwaty· religia przed fizyką, wf na początku, chemia ostatnia, co za debil ukłądał ten plan????????????


Kafir@Kafir_PL· Uczeń w tygodniu może mieć maksymalnie 33 godziny lekcyjne. W tym dwiegodziny religii. Przez 8 lat wychodzi że Religii ma 528 godzin! Gdzie przez 8 lat geografii jest 66 godz, chemii 120 godz, fizyki 130 godz. Razem 316 godzin. EDUKACJA W POLSCE TO MIT!

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments