fbpx

Plecaki ze świętym wizerunkiem Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego


Subksrybuj nas na Google News

Nie wiesz jaki plecak kupić dziecku? Szukasz nietuzinkowego wyboru? “Dobra zmiana” to dla Ciebie najlepsza ekipa rządowa na świecie? Inflacja to wina Tuska? Andrzej Duda jest genialnym prezydentem, a Jarosław Kaczyński zbawcą narodu? Możesz ośmieszyć swoje dziecko i kupić mu tornister z wizerunkiem najważniejszych ludzi w PiS w superpromocyjnej cenie.

Bezcenne plecaki można zakupić m. in. w sklepie internetowym allegro, który oferuje całą gamę plecaków z wizerunkiem ludzi PiS w różnych kolorach i na różną okoliczność. Do wyboru róż, niebieski i gustowna czerń. Jarosław Kaczyński układa z palców znak OK, na plecaku widnieje hasło “Prezes jest z ciebie dumny”.

“Ten typ plecaka doskonale sprawdzi się w turystyce miejskiej, a na co dzień może być wykorzystywany jako plecak szkolny lub plecak do pracy” – zachęca w internetowym ogłoszeniu sprzedawca.

Osiemnastolitrowy plecak z wizerunkiem prezydenta kosztuje od 89,99 zł (z przesyłką 96,98 zł) do 99,99 zł (z przesyłką 107,98 zł).

Kto chce, żeby na co dzień “towarzyszył” mu w szkole bądź w pracy Jarosław Kaczyński, musi zapłacić zaś 99,99 zł.

Jest i tańsza propozycja, chodzi o bawełniany plecak — worek z prezydentem. Jego ceny rozpoczynają się od 50 zł. “Produkt w 100 proc. polski”, zapewnia sprzedawca.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
W PRL papieżem zdobili szkolne przybory
W PRL papieżem zdobili szkolne przybory
1 rok temu

Znaleźli się dobrzy wujkowie od siedmiu boleści. Za swoją kasę nie pomagają to są pieniądze podatników. Na plecakach powinien być napis czyje są pieniądze. Rząd w ten sposób rozpoczął fałszować wybory. Nawet jeden taki plecak nie jest za pieniądze rządu. Totalna propaganda mega ściema. A twarzą ściemy sam prezydent głowa państwa.

Serio taki bubel za stówę ? A idźta się powieśta
Serio taki bubel za stówę ? A idźta się powieśta
1 rok temu

Nie do wiary ten prymitywny plecak warty prawie stówę ? Kradzież w biały dzień zamach rządu na 500+