fbpx

Płk. Mazguła apeluje: Chodźcie z nami 13-grudnia! “Oficerem się jest, a nie bywa…” [VIDEO]


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Pułkownik Adam Mazguła zgłasza swoją gotowość do boju w ramach zapowiadanego wielkiego strajku, który ma odbyć się historycznego 13-grudnia. Oficer na swoim funpag’u na Facebooku udostępnił krótki wywiad, którego udzielił Piotrowi Zygalskiemu. Stwierdził w nim, że każdy kto nie zgadza się z polityką partyjnych bandytów, rydzyków i kacyków ma obowiązek uczestnictwa w strajku. Szczególne słowa zachęty emerytowany pułkownik kieruje do oficerów Wojska Polskiego i wszystkich służb mundurowych. “Oficerem się jest, a nie bywa… Tu chodzi o nas wszystkich, o naszą przyszłość” – zagrzewa Mazguła!

“13 grudnia będę w Warszawie. Dlaczego?”

Bo mam dość bałaganu i oszustwa w państwie Zjednoczonej Prawicy, która pod niebywale agresywnym przekazem propagandowym i bezczelnością biskupów schowanych za chrześcijańską zasłoną, zawłaszczyli państwo do swojej dyspozycji. Zdobyli państwo dla siebie i opanowali haniebną zdolność do skłócania ludzi i narodów, do rozdawnictwa ciężko zarobionych przez Polaków pieniędzy i przekazywanych w formie coraz liczniejszych podatków, do zadłużania obywateli na swoje fobie i prezentowania pogardy do przyzwoitości. Zdewastowali kraj, zrujnowali wartości konstytucyjne i bawią się bezkarnością i brakiem odpowiedzialności.” – napisał Mazguła

Pułkownik stwierdził, że “PiS-owi bliżej do okupantów wewnętrznych niż uczciwej władzy. Do oprawców Polaków niż zaspakajania ich potrzeb w służbie. W tej sytuacji wszechobecne oszustwo, ruina, moralne dno, brak perspektyw i ciemnota opanowały nasze życie“.

Mazguła twierdzi, że PiS dopuścił się zdrady narodowej!

Odpowiedzialnym oficerem się jest, a nie bywa, jak w przypadku polityków. Dlatego zamierzam dochować wierności składanej przysięgi wojskowej i stanąć na straży konstytucji, służyć narodowi polskiemu, a nie partyjnym bandytom, rydzykom i kacykom. – stwierdził wojskowy

Poniżej udostępniamy rozmowę Mazguły z Piotrem Zygalskim. Warto zobaczyć!

13 grudnia, w niedzielę na 12 00 przyjadę do Warszawy. Dlaczego? Bo mam dość bałaganu i oszustwa w państwie…

Opublikowany przez Adam Mazguła Wtorek, 8 grudnia 2020

Czytaj także: Płk. Mazguła o PiS: “Partia nikczemników, łotrów, ubeków i dewiantów seksualnych, którzy wbiegli do polityki po fortunę i władzę.

Czytaj także: Płk. Mazguła: “Jesteście najlepsi w ilości kłamstwa, propagandy, otępienia rządzących i pogrzebów. Wypie*da*ać!

Czytaj także: Płk. Mazguła do Biskupa Polowego: Proszę “szybciutko się wynosić”, a nie wygłaszać płomienne głupoty dla obrony swojej dominującej pozycji!

źródło: FUNPAGE PUŁKOWNIKA ADAMA MAZGUŁY


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
6
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments