fbpx

Polityk PiS umieścił naklejki Gazety Polskiej tuż obok flagi narodowej.


1 comment, 5.8k
Subksrybuj nas na Google News

Radny Prawa i Sprawiedliwości z Częstochowy Piotr Wrona postanowił zamanifestować w mediach społecznościowych swoje antylgbt poglądy. Chodzi o te same naklejki których, rozpowszechniania zakazał Sąd. Sądzę ze, świadomie umieścił ja tuż nad naszą flagą narodową.

 „Gazeta Polska” musi natychmiast wycofać z dystrybucji naklejki „strefa wolna od LGBT”. SO w Warszawie wydał zabezpieczenie nakazujące powyższe. To bardzo ważne orzeczenie, szczególnie w ogólnym kontekście narastającej fali dyskryminacji” – poinformowała na Twitterze Sylwia Gregorczyk-Abram z inicjatywy „Wolne Sądy”. Tym samym Sąd Okręgowy przychylił się wniosku o naruszenie dóbr osobistych, który złożył Bartosz Staszewski, organizator lubelskiego Marszu Równości.

Ks. prof. Oko: genderyzm porównuje do komunizmu, a ateistów do bolszewików. -TV Republika

Wczoraj Żyd, dziś LGBT, jutro ty – ks. Walczak

Maciej Sztykiel (Radio ZET): Zgodnie z postanowieniem zabezpieczającym Sądu Okręgowego w Warszawie naklejka „Strefa wolna od LGBT” dołączana do Gazety Polskiej musi natychmiast zostać wycofana z obrotu.

“Non possumus” (nie do przyjęcia)- to Biskup białostocki Wojda, zdopingował kato-chrześcijan do ataku na Marsz Równości

Nie przeszkadza to jednak politykowi PiS z Częstochowy, który umieścił taką naklejkę na swoim aucie. Na poniższym zdjęciu widzimy również flagę narodową. Naprawdę niewielu w Polsce znajdzie się osób które chciałyby zajrzeć do łóżka pana posła, ale naklejanie takiej naklejki obok naszej wspólnej flagi narodowej to coś zupełnie innego. To po prostu ohydne.

Sądzę że to kwestia kilku dni kiedy bojówki PiS będą te naklejki przyklejać w całej Polsce gdzie się da. Nie ma ogłoszonego terminu wyborów, czyli nie ma kampanii wyborczej. Jeżeli tak by było wówczas sądy mogły by pracować w trybach wyborczych. No cóż to jest dopiero połączenie państwa teoretycznego z teoretyczna demokracją .

Sebastian Łukaszewicz – PiS budował barykadę na drodze wyznaczonej dla marszu równości.

“Putin” rzucał kamieniami w marsz równości – nowa teoria PiS

AKTUALIZACJA 26.lipiec

W kilka godzin po publikacji artykułu na twitterze, do grona obserwujących nasze konto dołączył sam Piotr Wrona Radny PiS.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5.8k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
16
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poczta
Poczta
3 lat temu

Też sobie taką kupię naklejkę anty ideologiczna lgbt 🙂