fbpx

Polonia z Chicago wzywa Polaków! “Zrzućcie się na kampanię “Jezus Chrystus Królem Polski” bo nie mamy pieniędzy!”


4 comments, 2 Udostępnienia

Dotychczasową kampanię pod hasłem “Jezus Chrystus Królem Polski. Panie, ratuj nas, giniemy” finansowała polonia z Chicago. Niestety bardzo szybko skończyły się pieniądze na finansowanie promocji Jezusa. Amerykańska polonia apeluje: Polacy, wpłacajcie, los ukoronowanego Chrystusa leży w Waszych rękach!

W listopadzie zawisły 33 billboardy w największych polskich miastach. Jak podaje Wyborcza za kampanię odpowiadała agencja Cityboard Media.

Wszystkim zależy na tym, by akcja miała jak największy zasięg i by przywrócić Polskę do chrześcijaństwa – mówiła na antenie polonijnego radia Anna Solecka, reprezentująca agencję.

Domagam się intronizacji Chrystusa. To jedyny ratunek dla nas! – powiedziała Krystyna Kiwacz z Radia Chrystusa Króla z Chicago w USA, które stoi za kampanią w Polsce.

Kiwacz apeluje, bo skończyły się pieniądze na utrzymanie billboardów.

“Dziś, gdy zło triumfuje na świecie, powinno być montowanych jak najwięcej billboardów o treści religijnej, by pokazać, że my, katolicy, jesteśmy i bronimy naszej wiary. Polonii amerykańskiej udało się je zamontować i utrzymać przez cztery miesiące, bo pragnie ratować naszą ojczyznę, a teraz apelujemy i namawiamy, by jak najwięcej organizacji i rodzin w Polsce się w to angażowało.” – przekonuje Kiwacz

Chicagowskie radio wstawia również specjalne apele, którymi przekonuje, że warto zainwestować w Chrystusa Króla. Mają chyba jednak problem z amerykańskimi “dawcami” skoro patrzą w stronę Polski. Skoro to taka świetna inicjatywa to może kardynał Dziwisz pomoże, albo inny biskup? Panowie zarabiają 30-40 tysięcy miesięcznie to niech się zbierają, by wspólnie “bronić” Chrystusa w koronie. Wydawało by się, że dla katolika – Chrystus jest królem – niezależnie czy ktoś za to zapłaci, czy też nie. Jeśli ktokolwiek myśli, że taka kampania przekona nieprzekonanych to niestety, ale wywołuje to efekt odwrotny od zamierzonego. Ale to już nie ważne, prawda? Ważne, że będzie przepływ gotówki, często od tych, którzy z tymi odrealnionymi organizacjami dzielą się zwykle ostatnim groszem. To dopiero granda w biały dzień – a Chrystus patrzy i nie grzmi…

źródło: wyborcza.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
10
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
drogowskaz
drogowskaz
1 rok temu

ludzie mądrzeją ,przestają opłacać sekty religijne !!!zwróćcie się do watikanu ,tam są pieniądze i to wielkie pieniądze….

zikzak
zikzak
Odpowiedź do  drogowskaz
1 rok temu

…po pieniążki pojebani fundamentaliści katolscy to zwracać się do oszusta toruńskiego,alkoholika gdańskiego i do reszty pajaców watykańskich w sukienkach.

homohominilupus
homohominilupus
1 rok temu

To czego siedzą w Chicago> Niech jadą do Polski zapier.alać “za michę ryżu” i intronizować Chrystusa. Ktoś im zabrania?

emeryt
emeryt
1 rok temu

Polonia chicagowska chce nam ustrój w Polsce zmieniać na monarchię – zupełnie odlecieli przy tym Trumpie.