fbpx

Pomagamy rodzinie zmarłego Motocyklisty. “Paweł był dobrym Mężem, kochającym Ojcem”


109
Subksrybuj nas na Google News

W Czosnowie dnia 30 maja 2020r doszło do tragicznego wypadku, w którym poniósł śmierć Paweł Godlewski kochający mąż i ociec zostawiając pod opieką rodziny i przyjaciół swoją Żonę Magdę i dwoje małych dzieci.

” Kochani Przyjaciele, Kochana Rodzino.

Przyszedł czas, że teraz my potrzebujemy Waszej pomocy. Potrzebujemy Waszego wsparcia i szczerej złotówki. Musimy w tej tragedii połączyć siły i stanąć na wysokości zadania. Jak rodzina motocyklowa, dla Niego. Dla Pawła. Odszedł do Pana Boga, zostawiając pod naszą opieką swoją Żonę Magdę i dwóch małych Szkrabów. Kacpra w wieku 7 lat i 3 letniego Tomka. Zaufał Nam, a teraz my musimy im pomóc. Paweł był dobrym Mężem, kochającym Ojcem. Nikt nie pomyślał o tym że takie przeznaczenie jest mu pisane. Że maszyna której oddał się w pełni, zawiedzie. Kochał żonę, kochał dzieci, kochał też motocykle. Były Jego pasją, są przyczyną Jego śmierci. Ale to nie ważne. Jedni z Was znali go jak Brata, inni wiedzieli raz, pamiętając jak promiennie się uśmiecha, kolejni mogli tylko usłyszeć jakim cudownym człowiekiem jest opowiadając o swojej Rodzinie. Nie mówmy, że był. Paweł jest z nami jako Anioł Stróż. Patrzy z góry i czuwa. A my czujemy się w obowiązku by czuwać nad Jego Najbliższymi. Kochani, zbieramy pieniądze dla Magdy, Kacpra i Tomka.  Ostatnim marzeniem Pawła było żeby dożyć spłaty kredytu aby dzieci nie zostawić z długami. Musimy im pomóc. Nie było mu pisane żeby spełnić to marzenie, Pan Bóg potrzebował go wcześniej. My musimy zrealizować je Razem. Wiecie że Razem możemy więcej. Że złotówka ze złotówką, może pomóc im w życiu. Kochani weźmy nasze serca, weźmy nasze portfele. Oni nas potrzebują, dla nas to nic, dla Nich tak wiele. Dla Pawła.

Przyjaciele”

Pomoc dla rodziny Motocyklisty – pomagam.pl

Na portalu pomagam.pl trwa zbiórka, w którą zaangażowało się mnóstwo osób.

link do zbiórki: https://pomagam.pl/dlarodzinypawla

Opublikowany przez Konrada Włodarczyka Poniedziałek, 1 czerwca 2020
Licytacje przyjaciół dla rodziny Pawła – grupa na facebooku

Rodzina i przyjaciele stworzyli również grupę na facebooku, która ma na celu pomóc w zebraniu funduszy dla żony i dzieci (7-letniego Kacpra i 3 letniego Tomka) tragicznie zmarłego Pawła Godlewskiego. Każdy może wziąć udział wystawiając przedmiot lub usługę na licytacje.

link do grupy: https://www.facebook.com/groups/277082196766545


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

109

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments